Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem futott be az LMP?

Miért nem futott be az LMP?

Figyelt kérdés
Mik a kifogások velük? Vagy mik a hibáik?

2016. aug. 22. 09:14
1 2
 1/16 meszike91 ***** válasza:
Szerintem a többség nem is ismeri...
2016. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért elég szánalmas lenne ha valaki úgy menne el szavazni hogy nem ismeri még a parlamenti pártokat se. Nem hinném hogy ennyire hülyék lennének az emberek.
2016. aug. 22. 09:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Túl zöld.
2016. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2# lehet hogy szánalmas, de ez van. Nekem is van ismerősöm, aki csak a Jobbikot meg a Fideszt nézte meg, mondván, hogy "ő jobboldali beállítottságú, nem fog csak jobboldalira szavazni". Azt nem tudom hogy végül melyikre szavazott.


Egyébként az LMP elég töketlen. Egy nagyobb tüntetést se szeveztek, bár van képviselőjük a parlamentben, de alig csinálnak valamit, semmilyen nagyobb szabású akció nem volt.

Tehát van egy cuki, aranyos kicsi párt, ami semmit nem csinál ( bár az elképzeléseik nekem is szimpatikusak, de nem látnám hogy bármit tennének az elérése érdekében, pl.: törvény javaslat benyújtása ).

2016. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Talán az a baj hogy nem elég meggyőző. Nekem tetszik az álláspontjuk, kedvlem őket. De hát meggyőzőség kérdése a dolog. Sokan nem is ismerik pont azért mert nem látszik jelentősnek, pedig az.
2016. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Az LMP aktív a Parlamentben, de nincs PR. Teljesen mindegy mit csinálnak vagy nem csinálnak, ha arról az átlag szavazó semmit se tud. Kampányidőszakban osztogatnak szórólapot, állítanak fel standokat, és ezzel nagyjából ki is fújt az egész, nem mennek a szavazatok után.


Az már csak hab a tortán, hogy ráadásul baloldaliak is. Sok szerencsét ahhoz hogy PR nélkül meggyőzzék a (sokszor csőlátású) jobbos többségű országot arról hogy nem "Belvárosi liberális-gyíkember gcikből" áll a párt. Szidni szidják őket, reklám nincs.

2016. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pl. a Jobbik sokat tesz az elveiért, most fognak nemzeti konzultációt tartani és mindig valamit csinálnak. Viszont az LMP álláspontja általában nekem szimpatikusabb a Jobbikénál. Fideszen, baloldalon nem is gondolkodok, a szememben már megbuktak.
2016. aug. 22. 10:17
 8/16 anonim ***** válasza:

#7


A Jobbikot meg az elveket szerintem hagyjuk, radikális jobboldali pártból moderált-jobb felé haladnak, mert most az dívik. Listázásból, gárdából, zsidózásból lett cukikampány és visszafogott, már-már érvelésre képes, majdhogynem épkézláb párt. 2 évet adok nekik, addigra ki lesz rakva az összes 2005-2014-es időszakban aktív vérradikális tag, hacsak nem lesz egy újabb Szittya hullám Magyarországon. Ennyit az elveikről. Ide-oda csúszkálnak a jobboldalon, attól függően hogy épp melyik álláspont divatos, mivel lehet több szavazatot nyerni. Populizmus 101.

2016. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az LMP a parlamentben egy nagyon aktív párt, de ez az átlag választóhoz nem jut el. Nincsenek nagy kampányaik, tüntetések, az emberek nem is igazán értik, hogy mi a céljuk. Inkább az értelmiségiek körében ismert és népszerű párt.


Remélhetőleg hamarosan változtatnak a stratégiájukon. Szerintem az sem tett jót ennek a politikai oldalnak, hogy kivált belőlük a PM. Én is ingázok a 2 párt között, Karácsony Gergely szimpatikusabb, mint pl. Hadházy, kérdés, hogy érdemes-e egy 1%-os pártra szavazni, ha egy 7-8%-os LMP is hasonló dolgokat tűz ki célul.

2016. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9


Ezen én is gondolkoztam. Szerintem nem érdemes. Amíg van esély arra hogy az LMP összekapja magát, addig nem hagyom el a hajót.

2016. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!