Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk miért nincs hagyománya...

Nálunk miért nincs hagyománya a fegyvergyártásnak és a fegyvertartásnak?

Figyelt kérdés
Sokan érvelnek a fegyvertartás ellen azzal, hogy "nálunk nincs hagyománya", illetve azzal, hogy "nálunk nincs olyan szintű ipar kialakulva, mint például Csehországban". De mégis miért? Nálunk miért "nincs hagyománya"?
2016. aug. 22. 15:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Én engedélyezném úgy, mint Amerikában is. Azt is, hogyha a házadba mennek úgyhogy te nem engeded be őket vagy a területedre akkor le is lőhesd őket.
2016. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

11# a fegyvertartás és a fegyver jogszerű használata megint más kérdés.

Én pedig a tartásra kérdeztem rá.

2016. aug. 22. 18:21
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez lehet furán hangzik, de azért van ez, mert túl humánusak vagyunk még mindig. Az igazi előretörést egy jól szervezet kamikaze osztaggal lehetne szavatolni. Költséghatékonyága is példanélküli lenne, mivel az ország tele van megkeseredett életű fiatallal, és idősekkel, akik önként is vállalnák a hazájukért. A fegyvergyártás nagyon költséges, azért is csak leginkább a nagyhatalmak kiváltsága, de egy kamikaze alakulathoz, csupán robbanóanyagra lenne szükség, amihez olcsón is hozzájutnánk akár orosz barátainktól is. Én alapjában militarista felfogású vagyok, de nem igazán a lőfegyverekben látom a jövőt, hanem sokkal inkább az önfeláldozás erejében.
2016. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

'Az igazi előretörést egy jól szervezet kamikaze osztaggal lehetne szavatolni.'


Valami hasonló volt a 2. világháborúban a japóknál és mire mentek vele....

2016. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A magyarnal rebellisebb nemzet nem is letezik a vilagon, hulye lenne az aktualis hatalom az atlag magyar kezebe fegyvert adni...
2016. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
13# Oke, akkor ha haboru lesz elsokent teged fogunk kamikazekent bealdozni! :)
2016. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%
#7: ahogy írod, a "polgárok" (magyarán a burzsujok és kulákok) ma is tarthatnak fegyvert. De még mennyire!
2016. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

'ahogy írod, a "polgárok" (magyarán a burzsujok és kulákok'


Ez igen. Ilyen szavakat utoljára a Rákosi-érában használtak :)

2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom,de talán jobb ez így.Különben attól tartok,kevés lenne a 9 tervezett új börtön.
2016. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Főleg, hogy itt vannak a terroristák Európában, simán engedélyezhetnék a fegyvertartást és a használatot is a saját területeden.
2016. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!