Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindig ennyi "elmebeteg" volt...

Mindig ennyi "elmebeteg" volt a főiskolákon, egyetemeken?

Figyelt kérdés
Már nem először olvasok arról,hogy milyen feladatokat végeztetnek a gólyatáborokban az "újoncokkal".Azon tűnődöm,akiknek perverz,beteges ötleteik vannak,nem szorulnának orvosi segítségre.Vagy tényleg ekkora "élvezet" mások megalázása?

2016. aug. 23. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Az egész ország tele van ilyen emberekkel. Majd feltűnik neked is, amikor kikerülsz az iskolából és dolgozni kezdesz egy munkahelyen.
2016. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gotland ***** válasza:
61%

Nem voltak jobbak 30, 50, és 300 éve sem az emberek.


Amúgy pedig, hogy egy generáció milyen is lesz éppen, arról kizárólag az azt felnevelő generáció tehet.

2016. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy több,mint 20éve dolgozom.Igaz,a munkatársaim többsége nem felsőfokú végzettségű. Legfőképpen pont ez a meghökkentő számomra:ezekből az emberekből tanárok,orvosok,stb. lesz.És ez egy "kicsit" aggasztó.
2016. aug. 23. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Mi a kérdésed?Vagy csak fröcsögni akarsz?


Miért elmebeteg az aki idióta feladatokat talál ki egy egyetemi gólyatáborba?

Oda felnőtt emberek mennek,saját akaratukból,és a feladatokat is akkor csinálják meg,ha szeretnék.

Senkit nem szoktak kényszeríteni egyetemi GT-ben hogy olyat tegyen amit nem akar.

2016. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4:Én úgy érzem,imkább te fröcsögsz,talán találva érzed magad.Akkor viszont azt is tudod,hogy ezek közt nem csak idióta,hanem olyan feladatok vannak,amelyeknek a másik megalázásán kívül,más célja nem lehet.Az meg süket duma,hogy senki nem kényszeríti őket.Ja,persze,hogy nem, csak nem akarnak "kilógni a sorból",inkább "bavállalják",még ha undorodnak is.És szerintem,ez baj.Jó,szerinted természetes és helyénvaló.Nem lehet mindenki egyforma.
2016. aug. 23. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes,voltam én is gólyatáborba,a feladatok java része vicces volt,amiket pedig soknak éreztem,vagy amihez nem ittam eleget,azt ráhagytam másra.Senki se szólt meg érte,mindig akad valaki aki 5 sör után bevállal bármit szívesen.

Ismerősi körömből se hallottam még olyat hogy a gólyatáborba megalázták volna vagy épp kiutálták volna ha nem csinál meg valamilyen feladatot.


Persze lehet úgy gondolkozni mint az ELTE-s dékán,aki betiltotta a gólyatábort mert trágár dalokat skandáltak.


Aki meg nem szeret inni,bulizni meg ökörségeket csinálni vagy éppen csak nézni,az hagyja ki a gólyatábort.Nem kötelező menni,és hátránya se lesz belőle ha nem megy el.

2016. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6:Rendben,neked nincs ezügyben rossz tapasztalatod. És nyilván nem kényszerítenek senkit fizikailag olyasmire,amit nem akar megtenni.Legfeljebb kihasználják a befolyásolhatóságukat,hogy nem akarnak "kilógni",vagy éppen az ital általi befolyásoltságukat.Persze,ez az ő bajuk,de nekem nem is ez a fő problémám,hanem az,hogy milyen ember az,aki ezeket a "feladatokat" kitalálja, akit más emberek megalázása szórakoztat?
2016. aug. 23. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem megalázás a cél ott, meg hogy szarul érezzék magukat a gólyák. Azt szeretnék, hogy felszabaduljanak, új dolgokat merjenek megcsinálni, és közösségi élmény is legyen.
2016. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!