Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az elmúlt években...

Szerintetek az elmúlt években rosszabb/jobb hely lett Magyarország?

Figyelt kérdés

Mondjuk vegyük az elmúlt 6-8 évet.

Őszintén, saját gondolatokkal kifejezve, átgondolás után, indoklással.



2016. aug. 23. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Xar volt ez mindig is.
2016. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb hely lett egyértelműen. 1 millióhoz közelítő kivándorolt magyar csak nem tévedhet akkorát.
2016. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1,5 millióan élnek mélyszegénységben - napi szinten gond a megélhetés

3 millióan élnek a szegénységi küszöb alatt

500ezer aki tartósan külföldre költözött

3000md Ft magánnyugdíjt szélnek eresztettek


És még kérded? Rosszabb!

2016. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

nem, olyan mint volt csak arculatváltás volt, ha jobb lett volna akkor elszámoltatás is megtörtént volna, ügye akkor Feri már sitten lenne, meg a többiek is ( Hagyó pl.) most csak nem jut nekik annyi szerep.


Gondolj bele, Gordonék elvették a lehetőséget, hogy 1 családba 2 munkanélküli is kaphasson szoc. segélyt, akkor hisztizett a fidesz, hogy visszaállítják... öhöm nem tették, na. Helyette közmunka 47 ezerért, de kizárólag csak 3 hónapra majd 6 hónapra aztán majd meglátjuk-ra.


Ha úgy vesszük csak annyi változott, hogy fideszék nagyon bénén nyomják a korrupciót, lenne mit tanulni még balról. De annyiba jobb, hogy nincs IMF hitel, ügye a balosok vettek fel :D :D


Nem rég láttam egy feliratot : Dunai halászat " őskor-2016"


JAJ majdnem elfelejtettem, meg a szociális temetés, ahol szerencsére a saját halottamat moshatom le, öltöztethetem fel, majd kiskocsival vihetem ki a 20 évre szoc. alapon kapott sírba, ha meg nem váltom meg 20 év múlva, hát kidobják a csontokat. ( katolikus temetőkbe így szokás, a hőn utált, meg így zsidók,úgy zsidóknál meg ilyen nincs, náluk nincs halott gyalázás. a katolikusoknál meg van) szóval ja, jól néz ki a történet.... gusztustalan.

2016. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
8 éva a válság nagyon betett. Kifejezetten rossz hely lett akkor ez a hely. A következő hat év meg ki ki a maga portákán. Sokaknak rosszabb lett. A kétkezi dolgozónak pl rosszabb lett. De a magasabb rétegek jól el vannak. Úgyhogy ahogy vesszük. Részemről rosszabb. 6 év alatt egfolytában ugyanolyan a munkahely kérdés, a munkaerő kérdés borzasztó lett, megélhetés alig, magas kivándorlás, mélyszegénység nagyobb lett. Részemről igy rosszabb.
2016. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#4yes

Evvel az elszámoltatással csínnyán.. nem nagyon szokták szeretni. Én sem szeretem. Ha rám hallgatsz átgondolod többször.

2016. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 100 évben, de az elmúlt 70 évben és persze az elmúlt lassan 30 évben is csak fokozatosan romlott és romlik.
2016. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sz@r ez még most is!

És nem kicsit...

2019. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!