Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a Fidesz a tökéletes párt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nincs még egy politikai erő, ami ennyire visszaadná a magyar átlagember karakterét.

A Fidesz maga a magyarság esszenciája. Ezért is ennyire támogatott és ezért nem tudja leváltani egyetlen egy párt sem.


2016. aug. 24. 11:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%

Jééé :D

A 36%-os kommentelőből 34-es lett xD

Királyság :D

Amúgy egyáltalán NEM TÖKÉLETES, sőt!

Kifejezetten uszító, lázító, ellenségeskedő, szétbarmoló, agymosó párt a Fidesz, aki nem a hazai magyarsággal, hanem a KÜLHONI magyarsággal foglalkozik a legtöbbet!

Az már felettébb vérlázító és felháborító, hogy minden állami/Nemzeti ünnepen csak a migránsokat említik és uszítanak Brüsszel ellen, amit a birkák nyilván meg is tapsolnak!

Nem arról szól a Nemzeti ünnep/megemlékezés, hogy provokáljunk, hanem tisztességgel megemlékezzünk a magyar hősökre!

2016. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

Igen, sajnos valóban sokat elárul a magyarságról, többek között azt is,h ogy már jó ideje elindultunk egy olyan morális, egziszternciális lejtőn, ahonnan már nincs visszaút.


Hogy Széchenyit idézzem: "Az a nép amelyik tartósan megtűri az alávaló vezetést, az a nép maga is hitvány és alávaló"

2016. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek kérdező. A magyar nép sajna hülye, ez van, ki merem mondani, hülye, ezért is nem vitte soha semmire a történelem folyamán. A Fidesz pontosan megfelel a mai magyar neokádárista és verseny- és piacgazdaság ellenes, idegengyűlölő, önsajnáltató, irigyproli népléleknek.
2016. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes párt nincs,a Fidesz is baromi messze van ettől.A pökhendi,lekezelő stílusuk miatt,meg én inkább allergiás vagyok rájuk.
2016. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden bizonnyal csak te :) (Az előző válaszokat még nem olvastam) Amúgy hát nehogy már jajj mááá, a magyarban eredendően a testvéries osztozkodás van, amiből nem zárnak ki senkit. Én úgy gondolom. De amúgy mondjuk mindenkinek az az alapállapota, csak nem szabadna, hogy valakivel elszaladjon a paci. És ilyen szempontból abszolút nem testesíti meg
2016. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
*Szerintem a legtöbb ember ha vezető pozícióba jutna, nem ilyen lenne.
2016. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

@""És persze elfogadja, sőt, követeli az EU pénzét és szidja-gyalázza az EU-t. "

@Az nem az EU pénze. Ahhoz nekünk jogunk van!

Kapott cserébe valamit, és ez annak az ellenértéke."


Tudod jól, hogy értem: az EU kasszájába vannak nettó befizető országok, kb. null szaldósok és olyanok is, amelyek csak kivesznek belőle. Mi utóbbiak közé tartozunk. Az nem nagy érv, hogy cserében hozzáférnek a piacainkhoz, mert ez oda-vissza működik (ők is megnyitották a piacaikat előttünk, csak még PLUSZBA pénzt is adnak, amit mi csak nyelünk, de nem adunk). Az EU-nak egy hosszú távú vízió és hosszú távon megtérülő lehetőségek miatt volt érdemes Magyarországot (és a térség országait) sietve felkarolni, mielőtt Oroszország a saját érdekszférájának tekintené és létrehozott volna egy kelet-EU-t.


Abban azért gondolom egyetértünk, hogy az EU-s pénzt nem azért kapjuk, hogy bomlasszuk az EU-t, és nem is azért, hogy közben az EU-t amúgy bomlasztó politikusok és oligarchák zsebre vágják, unortodox módon.

2016. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

# 21 Egy dologban tévedsz: a Fidesz a határon túli magyarokkal SEM foglalkozik igazán. Hozzájuk vágott egy papírt, hogy állampolgárok lehessenek és - reményeik szerint - a Fideszre szavazzanak. Ezen túlmenően mit segített? Milyen lényeges támogatási alapok jöttek létre, amik baloldali kormányok idején nem votak? Elárulom: szinte semmilyenek. A határon túliaknak otthon megvannak a saját pártjaik, amelyek tényleg harcolnak értük, jól-rosszul, de azért küzdenek, hogy ABBAN az országban, ahol élnek, jobb legyen nekik. A Fidesz ebben annyit "segített" a határon túli magyar pártoknak, hogy szétbarmolta az államközi viszonyokat a szomszédos államokkal, főleg Romániával, ahol a legtöbb határon túli magyar él (ennyire mélyponton soha nem voltak a magyar-román államközi kapcsolatok), magyarellenességet generálva a határon túli honfitársaink által lakott országokban.

A Fidesz max megkönnyíti a Magyarországra jövetelt, de helyben egyáltalán nem segít nekik megmaradni, sőt, ahol lehet, árt.

2016. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem tökéletes, de jelenleg a legjobb. Sőt, a többiek labdába sem rúghatnak mellette.
2016. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
82%

" Mondjátok, hogy a Fidesz mentalitása és ideológiája miben nem felel meg a magyar emberek általános világképének?"


igazad van. Az átlagos magyar ember úgy le van nézve, és el van már butítva, hogy olyan sötét, mint a holdvilágos jóéjszakát...

2016. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!