Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen eseteket tudtok még...

Milyen eseteket tudtok még mondani, amikor a nyugati sajtó híreket hamisított Magyarország gyalázása érdekében?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy a Nyugat mindig is lenézett és kihasznált minket. Azt, hogy védtük Nyugat-Európát a tatároktól és az oszmánoktól azt Trianonnal hálálták meg.


Ugyanez megy ma is. A történelem nem ismétli önmagát, de rímel (Ahogyan Mark Twain is mondta).


*

Mindenki emlékszik még arra az estre amikor a nyugati liberális sajtó a sátáni elnyomó magyar-rezsim kegyetlenségét mutatta be azzal, hogy egy védtelen nőt gyerekével mutatott, amint az a könyörtelen magyar rendőröktől védi gyermekét.

A nyugatot kiszolgáló hazai sajtó (index. 444, 168óra, nol stb) meg mind beálltak a nyugat mögé Magyarország gyalázásában.


Erre meg kiderül, hogy a migránsok maguk ugrottak be a sínek közé és a rendőrök meg pont, hogy kiszedték őket onnan.


*

Arra is emlékszünk, amikor egy náci fasiszta riporternő drákói kegyetlenséggel elgáncsolt egy becsületes életét mentő menekült férfit.

A nyugati sajtó és hazai társaik hónapokig köpködték hazánkat, a riporternő életét teljesen tönkretették és a migránst meg pénzel és mindennel támogatták.


Később kiderült, hogy a riporternő hozzá sem ért a migránshoz, hanem az maga bukott fel miután az ő kabátját megfogó rendőrtől erőszakkal kiszabadult.

És ami még érdekesebb a kurd YPG hivatalosan megerősítette, hogy a férfii a szír Al-Kaida (al-Nusra) tagja volt és népirtásokban vett részt Szíriában.

De ez már a liberálisokat egyáltalán nem zavarta.


*

Azt sem feledjük, amikor a nyugat és hazai társaik a diktátori embertelen magyarországi rezsim bűneiről írnak, amint azok halálra éheztetik szegény ma született bárány menekülteket.


Nem sokra rá előkerül egy videó a rendőrségtől, hogy a migránsok az ételeket és vizeket melyet kaptak a nekik segíteni akaró rendőröktől erőszakkal dobálják el.


->

Ezen a három eseten kívül milyen eseteket tudtok még amikor a nyugati sajtó és hazai társaik (index, 444 stb) hazug módon a hírhamisítástól sem visszariadva lejáratták és gyalázzák hazánkat?



2016. aug. 27. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Később kiderült, hogy a riporternő hozzá sem ért a migránshoz, hanem az maga bukott fel miután az ő kabátját megfogó rendőrtől erőszakkal kiszabadult."


Azért ekkorákat ne hazudj már! Még az ún. nemzeti sajtó is elhatárolódott tőle, meg kirúgták a nyugat csicskásnak nem épp nevezhető netes N1 TV-től is...

2016. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
A hétvégéi másolás-beillesztésért adnak plusz pótlékot?
2016. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Pedig látszik, hogy a riporterő bele sem ér a terroristába:

https://www.youtube.com/watch?v=oivyxaiJZEU


#2


Ezeket mind én írtam épp most.

Mellesleg te neked nem szabadna szombaton áramot használnod.


De ha lehet korlátozódjunk a kérdésre. Aki tud még ilyen eseteket annak megköszönném, ha leírná.

2016. aug. 27. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Amikor megpróbálták áttörni a röszkei határt ( nem helyesírási hiba, az -i képző miatt kisbetű ), voltak hírek, amik csak azt mutatták, hogy a gonosz magyar rendőrök paprika spray-vel és vízágyúval oszlatják szegény menekülteket. Másnap már jöttek a hírek hogy külföldi barátaink rugdosták a rendőröket mielőtt azok lezárták a határt, utána pedig kövekkel dobálóztak és mégsem olyan ártatlanok.

Ugyanekkor volt, hogy szegény nő segítségért ment oda a rendőrökhöz, akik paprika spray-t fújtak az arcába. Arról is kiderült, hogy pár perccel előtte még volt ereje egy követ dobni a barátaink felé.

Arról is megfeledkezett a média, hogy az egész röszkei eset után a migránsok tőlünk kaptak kaját és vizet, sőt a sérülteket is mi láttuk el, nem pedig a szerbek.


De egyébként a riporter elég kérdőjeles, többször megnéztem a videót és nem tudom megmondani, hogy elesett-e vagy felrúgta.

2016. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

„Őszintén sajnálom a történteket. Csak mostanra tudtam összeszedni annyira magam, hogy írjak. Gyakorlatilag sokkos állapotban vagyok attól, amit csináltam és attól, amit csináltak velem.


Kamerával forgattam, több száz migráns kitört, áttörték a rendőrkordont, egyikük nekem rontott és én megrémültem. Féltem, ahogy özönlöttek felém, és akkor elpattant bennem valami. Kamerával a kezemben nem láttam, hogy kik jönnek felém, csak arra gondoltam, hogy megtámadtak és meg kell védenem magam. Nehéz jó döntéseket hozni olyankor, amikor az ember pánikban van és sok száz ember rohan szembe vele. Nekem akkor, abban a pillanatban ez nem sikerült. Nagyon sajnálom a történteket és családanyaként külön sajnálom, hogy a sors pont egy gyereket sodort az utamba, ezt akkor nem is észleltem. Pánikba estem, ahogy látom magam a felvételeken, mintha nem is én lennék. Tettemet őszintén megbántam, és vállalom érte a felelősséget.


Nem vagyok szívtelen, gyermekeket rugdosó rasszista operatőr. Nem szolgáltam rá sem az ellenem folyó politikai boszorkányüldözésre, sem a mocskolódó, sokszor halálos fenyegetésekre. Csak egy nő vagyok, egy azóta munkanélkülivé vált kisgyerekes anyuka, aki egy pánikhelyzetben hozott egy rossz döntést. Őszintén sajnálom.


László Petra”


-érdekes, hogy maga az érintett elismerte, de biztos őt is annyira meggyőzték a mocskos nyugati sajtósok, hogy elhitte, hogy fölrúgta.

Ez tipikus szerecsenmosdatás, csak elég érdekes, hogy a hírhamisítás zavar, de felelősséget vállalni bármiért az büdös.

Egyébként a szír "terroristáról" is, akit elbuktatott senki sem tudta bizonyítani, hogy bármi köze lett volna bármelyik iraki-szíriai miliíciához, csak ezt is kitalálták, hogy lehessen mosogatni amit csinált.

2016. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező gondolkodásmódja, szemlélete annyira sajátos és egyoldalú, hogy esély sincs a valóságról őt meggyőzni. Egyszerűen nem hisz el, mert nem illik a képzeletvilágába.


Senki sem mondta, hogy a nyugati sajtó mindig objektív. De azért így felvetni, miközben a magyar kormánysajtónál már az nagy szó, ha képesek hírt közölni a sok kreálmány közepette - hát ilyen szemlélettel nem érdemes vitázni, de még csak figyelmet a valóságra irányítani se.

2016. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!