Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az október 2. -i népszavazáson...

Az október 2. -i népszavazáson ti fogtok szavazni? Ha igen, eláruljátok, hogy mivel?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, volt már nem egy ilyen kérdés, de: Szerintetek kellene-e nemmel szavazni másodikán? Vagy inkább úgy gondoljátok, hogy ez is csak a Fidesz népszerűségét növelné és semmi hatása nincsen? Utóbbi esetben ti elmentek igennel szavazni, vagy inkább otthon maradtok (ami echte egyenlő a többséggel?)? (az "echte egyenlő a többséggel" külön kérdés, nem vagyok biztos benne.

Kérlek ne ugorjatok nekem, ha valamit nem tudok, szerencsére még két évem van addig, hogy szavazhassak, mert most ha politikáról van szó, úgy érzem, mintha a sötétben tapogatóznék... (utálom, hogy mindenhol csak ellentmondásokkal lehet találkozni >.<)



2016. aug. 27. 18:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Elmegyek ha aznap nem dolgozom és akkor pedig nemmel szavazok.
2016. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

*vagy szerintetek is csak a Fidesz népszerűségét növelné, de azért majd nemmel szavaztok?

Illetve: ha a szavazás eredménye 'nem' lesz, akkor az azokra is vonatkozik, akik pénzért veszik meg a magyar állampolgárságot, vagy csak a többi menekültre lenne érvényes, akiket a kvóta szerint küldenének ide?

2016. aug. 27. 19:02
 3/26 anonim ***** válasza:
67%

Fogalmazzunk inkább úgy, tök mindegy, mit ikszelsz be, a kérdés értelmetlen. Ha "nem" lesz a válaszod, akkor azért nem történik semmi, mert itthon ugyan a nép minden hülyeséget beszop, de nemzetközi szerződést egy ország parlamentje nem írhat felül. Nem beszélve arról, hogy hatása se lenne. Ha viszont "igen" a válaszod, akkor arra utasítod az Uniót, hagyja figyelmen kívül a nemzetközi szerződéseket. Nos az Unió nem fog figyelni rád (még ha mindenki elmenne szavazni és igent mondana, akkor se). Ugyanis saját alapszabályát sértené meg.


Az már csak hab a tortán, hogy nem létező dologról szavazol. Kvóta nincs!!! Javaslat van arra, hogy ilyen legyen. A javaslatot a brüsszeli apparátus tette. Javaslatból akkor lesz határozat, ha azt az Európai Tanács egyhangúan megszavazza. A Tanács az állam- és kormányfőkből áll. Így ott Orbán is szavazni fog. De itt minden hülyeséget el lehet sütni, a nép többsége boldogan hiszi el.

2016. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

"Illetve: ha a szavazás eredménye 'nem' lesz, akkor az azokra is vonatkozik, akik pénzért veszik meg a magyar állampolgárságot, vagy csak a többi menekültre lenne érvényes, akiket a kvóta szerint küldenének ide?"


Semmit nem változtat a népszavazás eredménye. Ha változtatna is, a remekül ellopható letelepedési kötvény árát biztosan nem érintené, azt elhiheted. Megoldanák.

2016. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

5 éve nem voltam szavazni, mert nem tudtam a melótól.

De most munkanélküli vagyok..


MÉG SZÉP HOGY ELMEGYEK!!!

2016. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Szép nagy igennel meghálálom nekik, hogy értelmes témákról nem hajlandóak népszavazást engedélyezni.
2016. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok hajlandó orbán kisded játékaihoz aszisztálni semmilyen formába. Ez a szavazás egy pénzkidobás semmi érdemi változást nemfog előidézni, ezért nem megyek el szavazni.
2016. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
Élőben láttam a tévében, amikor Orbán bejelentette. Már abban a percben elhatároztam, hogy teszek rá. Ettől még a halál sem tántoríthat el, mert ha esetleg bekrepálok addig, akkor se megyek. :D
2016. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem megyek el szavazni, én is osztom azt a véleményt, hogy ezt a Fidesz rendezi a fideszeseknek, meg, hogy megnyerjen pár bizonytalan szavazót. Sajnos itt jól nem lehet dönteni, ahhoz, hogy érvényes legyen a népszavazás négymillió embernek el kellene mennie, ennyien szerintem nem fognak, de teljesen mindegy is, ha csak 2.5-3 millió Nem szavazatot gyűjt be a Fideszpropaganda még akkor is évek múlva is ezt fogjuk hallgatni, hogy a magyar nép elsöprő többséggel ezt meg azt döntött, egy olyan kérdésben, ami alapvetően egy ordas nagy ferdítésen alapszik.
2016. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
én elmegyek, de érvénytelenül fogom kitölteni.
2016. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!