Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy nyert a fidesz...

Most hogy nyert a fidesz honnan lesz pénz? Nyomtatunk vagy veretünk?

Figyelt kérdés

azt mondjátok van megélhetési bűnözés

na mi lesz akkor ha nem csak a cigányok nagy része és a magyarok valamennyi része fog lopni hanem az ország 3/4?


gondolom nem lesz baj ha 1x 2x kirabolunk titeket mert hát nekünk nem lesz étel az asztalon


nekünk olyan embereknek akik dolgoznak mint a gőzű látástól mikulásig

és akkor gondol egyet a multi szépen utcára rak fel is út le is út mert létszám leépítés van

a bank elveszi a lakást autót mindent ami mozdítható


igen rólunk van szó a dolgozó középrétegről...


nem a fasizta vészharangot kell kongatni egész nap mert az nagyon könnyű a karosszékből


amúgy fideszre és a Jobbikra szavaztam mert le akartam váltani az mszp t de kezdem már nagyon unni ezt az egészet


70 százalékos hiánnyal vissza kéne venni a nagy önelégültségből...


mert nagyon szép ha a Tesco kirakatába ott van minden földi jó (ami ki tudja honnan jött)

ha nem lesz pénz megvenni

el kéne gondolkodni


de Viktornak van már 4 helyettese... egyet tüsszent 4 ugranak zsepivel


mind nagyon szép de még semmi elképzelést nem halottam hogy mit csinálnak azon kívül hogy lesz ezer munkahely

és felveszik az IMF et


2010. ápr. 20. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

gondolom

Rogán két náziás között könnyes szemmel tojik egy aranytojást vagy nem tudom


el lesz a varázsszó

ná-ci

és a mutatók pozitív irányba mennek

2010. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Minek szavaztál a Fideszre? Ennyi erővel (még ha részben is) a te hibád is, ha ülnek a babérjaikon. Én nem szavaztam a Fideszre (és az MSZP-re se), szóval ha neked rosszabb lesz, akkor ne haragudj, mi jogon siránkozol, hiszen te adtál nekik esélyt...
2010. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

" Minek szavaztál a Fideszre? Ennyi erővel (még ha részben is) a te hibád is, ha ülnek a babérjaikon. Én nem szavaztam a Fideszre (és az MSZP-re se), szóval ha neked rosszabb lesz, akkor ne haragudj, mi jogon siránkozol, hiszen te adtál nekik esélyt..."


mér mér mert mint az ország nagy többsége bevettem a hülyeséget

szégyenlem is magam...


mindkét szavazatommal a Jobbikot kellet volna támogatnom

nem csak az egyikkel

2010. ápr. 20. 23:10
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
De sz@r lehet neked,hogy még a maszop is több szavazatot kapott,mint a pártod,sőt Bp-n még az lmp is.Ez van jobbikák.Nem kelletek az ország többségének.
2010. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"De sz@r lehet neked,hogy még a maszop is több szavazatot kapott,mint a pártod,sőt Bp-n még az lmp is.Ez van jobbikák.Nem kelletek az ország többségének."


egy elmeháborodott

neked se lesz majd kajapénz ne félj :)

2010. ápr. 20. 23:15
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

" De sz@r lehet neked,hogy még a maszop is több szavazatot kapott,mint a pártod,sőt Bp-n még az lmp is.Ez van jobbikák.Nem kelletek az ország többségének."



de várom már azt az időt mikor pofára esel a magas lóról :)

2010. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

""Kövér László, a Fidesz választmányi elnöke szerint az új kormány ebben az évben nem fogja csökkenteni az adókat és járulékokat, a vállalkozók e terhei a ciklus végére, a munkavállalóké pedig az azt követő két évben mérséklődhetnek." "



még több ilyen hírt :)))

2010. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

"

mind nagyon szép de még semmi elképzelést nem halottam hogy mit csinálnak azon kívül hogy"


Nem lehet előre hirdetni konkrét adatokat, amikor azt se tudják, hányadán áll pontosan az ország! Jól tetted, hogy el akartad tüntetni az mszp-t, de azt se felejtsd el, hogy azok mit műveltek! Például a hiány...


"Varga Mihály hangsúlyozta: nem lehet teljes körű az a költségvetés, amely nem tartalmazza az állami cégek tartozását. Példaként a MÁV-nál felhalmozott 270 milliárd forintos és a BKV-nál meglévő 80 milliárd forintos veszteségre utalt, amit a következő kormánynak rendeznie kell. " forrás: MTI


Ez meg egy MNO-s cikk arról, hogy mit akarnak csinálni: [link]


Ne feletsd el, hogy mekkora gödörben vagyunk! Ha a fidesz ígér, és kiderül a tényfeltáró bizottság munkája nyomán, hogy még rosszabb a helyzet, mint ahogy tűnik, és tarthatatlan, akkor ők fognak a legnagyobbat bukni!

ígérgetni lehet, de pl a jobbik (és bárki más) a fidesszel ellentétben nem lesz most kormányzópárt, hogy kőkeményen bevasaljanak rajta mindent, amit mond, így megengedheti magának, hogy szájaljon. Ha a fidesz megbukik, senki sem fog arra emlékezni 4 év múlva, hogy most mit mondtak.


A jobbik sem tudná hamarabb gatyába rázni az országot. Más sem. Legyünk ésszerűek. Rajtunk, dolgozókon múlik az ország sorsa, nem Orbánon és nem is Vonán.

2010. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

66%-os!

Kicsit ferdítve közlöd a hírt. Egész pontosan ezt mondta Kövér László:


"Ebben az esztendőben nem fog menni, ez teljesen nyilvánvaló, de az az eltökélt szándékunk, elképzelésünk, hogy négy esztendő múltán, a ciklus végére a magyar vállalkozók átlagos adóterhelése a közép-európai versenytársak átlagához igazodjon. Hat esztendő alatt pedig a munkavállalók adóterhelését is szeretnénk erre a szintre szorítani”"



Figyeled? "Ebben az esztendőben nem fog menni". Akarni lehet, de ha képtelenség? :)

2010. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ébred az ország gyerekek! Egyre többen eszmélnek a FIDESZESEK közül is. :)
2010. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!