Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért hazudott...

Orbán Viktor miért hazudott az embereknek, miért szegte meg az ígéretét? (lent)

Figyelt kérdés

Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a 2010-es választásokon a 2006-os események felelőseinek elszámoltatását ígérte, majd miután megnyerte azt, a mai napig semmilyen jogi lépést nem tett az ügyben, sőt, mintha kerülné, egyetlen kósza említésével sem hozta azóta szóba. 2010-ben ugyan megbízta Balsai István volt igazságügyi minisztert, hogy indítson vizsgálatot és készítsen részletes tényfeltáró jelentést, amit ő meg is tett, egy minden részletre kiterjedő, elfogulatlan és pontos jelentés formájában ("Balsai-jelentés"), s ez a dokumentum ugyan Orbán Viktor elé került, sőt, nyilvánosságra is hozták, bíróságon soha nem használták fel, nem is indult büntetőeljárás sem Gyurcsány Ferenc, sem Gergényi Péter, sem egyetlen bűntársuk ellen.


Orbán Viktor miért hazudott? Miért nem büntette meg, vagy állította bíróság elé Gyurcsányt és a bűnbandáját, akik azóta is bűnöznek?



2016. aug. 30. 14:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

Na figyelj őreg, amikor azthallod "békés demonstrálók" jusson eszedbe hogy ez így nem igaz. Erre nem a 2006-os zavargásoknak csak egy ideig van köze a tüntetéshez. Huliganizmusba torkollott. Az egy dolog hogy valaki büszke mindarra amit ott tett, de nekem ne veregess a mellét senki hogy "felszetem a macskakövet , felgyújtottam egy rakás autót, majdnem leromboltuk az MTV székházát, szóval békésen tüntettünk, mégis bántottak minket....." jó, szóval ezt fejezzük be. A dolog egyszerű: vandál , agresszív demonstráció-> erőszakos, agresszív leverés. Egy ik se legyen büszke , de ne mosogassuk a vandálokat, jó..? Más se szereti ha Gyurcsányt mosogatja valaki, akkor ezt is felejtse el nnyi.


A békés demonstrálók:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Qrva békések....gyerekzsúrt is lehetett volna tartani...



Ja hogy utánna így jártak? :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem utánna kell sírni hogy pedig én békés coltam. Ez a legnagyobb hazugság, még akkor is ha igyekeznek egyesek valósággá tenni. Nem kell mártírkodni...


Ja:

"Szerintem a között, hogy valaki egy téglát eldob és a között, hogy valaki 120 izraeli moSZADISTA rendőrt hív be titokba az országba, hogy azok félholtra verjék a népet óriási különbség van, nem?"


Ne röhögtesd ki magad.....


" párt által a tömegbe vezényelt provokátorokra gondolsz? Tényleg, miért is nincsenek?

"

Te se találgass, nem kell hárítani...

2016. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Madarat tolláról, pártot szimpatizánsairól........;)
2016. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Magyarországon 2006 őszére, az 1956-os forradalom 50. évfordulójára kormányellenes tüntetések bontakoztak ki Budapest utcáin Gyurcsány Ferenc őszödi beszéde kiszivárogtatásának hatására, ami hetekig tartó agresszív tömegoszlatás keretében kudarcba fulladt. Az nem jelenthető ki bizonyosan, hogy az Őszödi Beszédben elhangzottak a háttérhatalom hatására történtek meg (a sok eltussolt botrányos kijelentés, és maffiatevékenység közül csak egyet kellett kiválasztani, és nyilvánosságra hozni, ami jó ürügy lesz), de az események időzített kirobbantásáért bizonyosan a háttérhatalom a felelős, és aktívan részt vettek a dolgok alakításában is - a legutolsó nagy, '56-os forradalom 50. évfordulójának meggyalázásával akarták a magyarságnak az örökös elnyomóival szembeni történelmi harcát a reménytelenséggel, és a tehetetlenség meg nem szűnő érzésével társítani. Az eseményekből teljes mértékben beigazolódott, hogy a történelmi elnyomás, és a hatalommal szembeni tehetetlenség (érzése) 2006-ra semmit sem változott. A beszéd, és az események hatására nagyon sok magyar ember ébredt rá Magyarország akkori, és azóta is aktuális elnyomó politikai helyzetére.
2016. aug. 31. 18:11
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Mostmár összeesküvés elméleteid is vannak...
2016. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDD
2016. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hihetelen, Kérdező, de MINDEN politikus hazudik. Az egyik ennyit, a másik annyit. Az egyik ebben hazudik, a másik abban. Igazat csak akkor tudnak mondani, amikor egymást emlegetik.

A Viktátor azért hazudott & szegte meg az ígéretét, mert megkapta az emberektől amit akart: megválasztották őt, övé a korlátlan hatalom, azt tehet vele, amit akar. Az emberek meg senkit nem érdekelnek, túlélték a hasznosságukat. Ja és mindez népbarát politika akar lenni.

Akinek ilyen barátai vannak, minek annak ellenség? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


"A jól kiérdemelt félholtra verés elmaradt a valóságban, a lázálmaid csak álmok. Sajnos nem bántak el velük példásan. Össze kellett volna szedni őket mind egy szálig, erővel megfizettetni velük a károkat amit okoztak a békés demonstrációjuk alatt:DD, ehhez ha kell elárverezni az ingóságaikat. A helyreállításban részt venni, ennek a befejezéséig szállás a böriben."


Igen, 48-ban és 56-ban is csúnyarossz gonosz huligánok csinálták a bajt! De pindurkát se aggódj, kedves antimagyar barátom, a hőn szeretett osztrákok és a szovjet elvtársaid "rendet" csináltak, legyőzték a csúnyarossz gonosz futballhuligánokat, ahogy a policáj taknyok is, úgyhogy rángathatod a kis virslikédet egész nyugodtan.


"De hát sajnos nincs igazság..."


A baromságaidat meg ne akard már igazságként tálalni.


"Huliganizmusba torkollott. Az egy dolog hogy valaki büszke mindarra amit ott tett, de nekem ne veregess a mellét senki hogy "felszetem a macskakövet , felgyújtottam egy rakás autót, majdnem leromboltuk az MTV székházát, szóval békésen tüntettünk, mégis bántottak minket..."


Elárulom neked, aranyapám, Kurcsány magától SOHA nem mondott volna le. Ez mind-mind kellett hozzá. De jónak magyarázok én, az éjjelnappalbudapesten meg mónikasón elhülyült agyaddal csak annyit látsz, hogy tüntető = huligán, kiirtani mindet. Csillog-villog-e már a kormány popsija?

A mínuszt mindketten kaptátok a demagóg kormánypárti ökörségeitekre.

2018. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A politikus akkor se tudna igazat mondani ha az élete függne tőle. Gyárilag legalja hazug szemétládák.


Az a szégyen inkább, hogy még mindig vannak akik hisznek nekik, és megszavazzák őket. És miattuk szív közel 10 millió ember.

2018. aug. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!