Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeknek van embereknek van...

Ezeknek van embereknek van életük?

Figyelt kérdés
Sokszor látom internetes hírportálokon, hogy szinte az összes hír alatt megjelennek politika jellegű kommentek. Az bosszant fel legjobban amikor olyan hírek alatt látom a mocskolódást aminek semmi köze a politikához.. (pl időjárás hírek alatt is ilyet olvasni, hogy "ez is Orbán műve", vagy a baleseti híreknél is ugyanez..) Nagyon unalmas már, hogy az ember minden egyes hír alatt a kommentszekcióban a mocskolódást így Orbán úgy Orbán szemétfidesz, felcsút,fideSS stb. ezeket látja. Jellemzően az idős korosztálynál van ez a jelenség. Ennyire ráérnek? Nekem se a szívem csücske se Orbán se a Fidesz, de szerintem amit ezek művelnek az szánalmas és már mániuákusan beteges gyűlölködés. Hánynom kell az ilyenektől. Én értem hogy nincsenek kibékülve a rendszerrel, de akkor ezek miért nem mennek el tüntetni vagy valami? Miért az interneten élik ki a frusztrációjukat? Fotelból könnyű fröcsögni és mocskolódni? Erről van szó? Nevetséges... (elnézést az ingerült hangvételért de már a ....-om kivan azzal, hogy egy normális sport/közlekedési vagy időjárási hír mellett nem tudok úgy elmenni, hogy ne olvasnám valamelyik nyugger vagy arc nélküli tizenéves gyűlölködését)

2015. aug. 16. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez trollkodás. Például mittudomén belerúgok a küszöbbe és azt mondom hogy fenébe, ez is a kormány hibája. Irónia :)
2015. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Bár hozzáteszem hogy én soha nem kommentelek cikkek alá, egyáltalán semmit se
2015. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem mindegyik ironizál. Némelyik gusztustalanul arrogáns tud lenni.
2015. aug. 16. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Manapság valamiért divat lett a gyűlölködés és ezek gyűlölködnek is mindenhol, ahová csak írni lehet.Az nagyon durva, hogy mindenbe belekeverik a politikát.Szerintem nem is értenek hozzá és csak így tudnak érvényesülni a témában.Az, hogy miért reklámozzák mindenhol az ostobaságukat, ahol csak lehet az rejtély marad.Csak az érti meg, aki benne van.
2015. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. Sötétek mint az éjszaka.
2015. aug. 16. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rühes fidesz.
2015. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted origo-s cikkeknél miért van letiltva a kommentelés lehetősége bizonyos témákban? Mert a moderátorok tudják előre, a hozzászólások eleve gyűlölködésbe mennének át.
2015. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan főleg az állami alkalmazottak körébe félnek, hogyha meglátják őket egy kormány ellenes tüntetésen vagy látják, hogy facebookon ellenzéki hangvételű oldalakat illetve ellenzéki pártok bejegyzéseit kedveli, megosztja annak következménye lehet.
2015. aug. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!