Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok Habony Árpádról?

Ti mit gondoltok Habony Árpádról?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Fidesz csaholo lancos kutyaja.
2016. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanolyan mint a többi fidesznyalonc. Egy selejt.
2016. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Azt, hogy aki vele foglalkozik, az ő szintjére süllyed.
2016. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne már valakinek kideríteni, hogy valójában ki ő. Akár még a maffia embere is lehet, aki közvetít Victorianus és Jannus dominusainknak.
2016. aug. 31. 21:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Van róla egy régi videó, amikor még koronaőr volt.
2016. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Baluba ***** válasza:
29%
Tisztelem, mert szerintem nagy hatalma van, és minden bizonnyal intelligens is, hiszen a Fidesz megint útban van a kéthamrad felé. Azonban magától a jelenségtől (és tőle is), hogy valaki a háttérben dolgozik ,,tanácsadóként", cserébe megtömik a zsebét lopott pénzzel, hányingerem van.
2016. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt a felvételt már láttam, de azért Victorianus dominus nem emel csak úgy ki egy koronaőrt. Kell lennie valami bizalmas oknak.
2016. aug. 31. 22:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Ismét fel kellene keresni a Palazzo Dorottyabeli lakását valakinek. Nagyon gyanús nekem az az alak. Mint amikor véletlenül pont egy sajtóeseményre ment a kocsijával, három közlekedési szabályt is megszegve menekült, az anyósülésen meg Vajna ült. Vajon mi dolga lehet neki az Andrianus consullal. Nem sokkal az eset után, Vajna a barátjaként hivatkozott rá, előtte pedig letagadta azt hogy ismerné. Valami simlis dolog Árpád mögött (még a szokásos korrupciós ügyeknél is nagyobb). Bár lehetséges hogy már túl sok mindent képzelek bele, pedig nem szeretem az összeesküvés elméleteket, de Körtvélyesi Attilának is utána kellene nézni...
2016. aug. 31. 22:21
 9/17 A kérdező kommentje:
2016. aug. 31. 22:23
 10/17 A kérdező kommentje:
Jav: Valami simlis dolog lehet Árpád vezér mögött.
2016. aug. 31. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!