Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire is kell majd szavaznom...

Mire is kell majd szavaznom október 2-án ha azt akarom hogy ne jöhessenek be a menekültek?

Figyelt kérdés
olyan bonyolultan van megfogalmazva és nem igazán érthető

2016. szept. 1. 21:48
1 2 3
 11/22 tetro ***** válasza:
45%
Akik szerint a nem azt jelenti, hogy nem kell fogadnunk menekülteket, azok szerint ez hogy fog történni? Mert ugye az eu-s szerződések ettől még érvényben maradnak. Kilépünk az eu-ból? Vagy kifizetjük majd a büntetéseket? Meg egyáltalán ehhez miért kell egy népszavazás?
2016. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

Ez a szavazási kérdés olyan sunyi fondorlatos módon van megfogalmazva mint amilyen sunyi és fondorlatos a kérdezője. Én ezért nem megyek el szavazni. Ha tisztességesen lenne megfogalmazva talán még el is mennék de így semmi értelme.

Semmi nemfog megváltozni ettől a szavazástól, már elvannak döntve a lényegi kérdések és ezen semmilyen szavazás nemfog változtatni.

2016. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%

Ja, az EUs képviselők választásához feleannyian se mentek el szavazni (kb 2 millióan, azaz ~25%), mint amennyire most fognak. Látszik, hogy minket mennyire érdekel Európa, az európai kultúra, vagy az, hogy minket ki képvisel az európai parlamentben és milyen kötelezettségeink, lehetőségeink lesznek Európán belül.


És akkor most minden tájékozatlan ember, aki egyáltalán elmegy erre a választásra (igen, te is kérdező) azt hiszi, hogy ezzel visszamenőlegesen felülírja a választási eredményeket és azt csinálhatunk, amit akarunk. Vicc az egész ország.

2016. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13

tudom, én tényleg nem vagyok valami tájékozott a politikában, nem nagyon szoktam követni


és mivel 19 éves vagyok, így még igazából nem is volt olyan szavazás amin én részt vehettem volna, csak gondoltam erre elmegyek, vagy lesz eredménye, vagy nem

2016. szept. 1. 23:19
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Csodálatos, hogy már itt is összetévesztik a moderációt a cenzúrával...
2016. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Szólni kell Habonynak, hogy túl bonyolult a propagandájuk. A célcsoport egy egyszerű kérdést nem tud értelmezni.
2016. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Pont Habonynak? Csak még hülyébben fogalmazná meg. Olyan hihetetlenül ostoba az az ember, hogy a metró se jár olyan mélyen mint az IQ-ja.
2016. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%
Kérdésedből ítélve még nem állsz készen felelősen szavazni. A kor még nem garantálja az értelmet hozzá.
2016. szept. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%

"Nem" a válasz, ha nem akarod. Ne foglalkozz a nyavalygókkal, a kérdésre kell válaszolni:


Akarjuk - e, hogy migránsokat küldjenek a nyakunkra a beleegyezésünk nélkül?


Erre egy értelmes válasz van: NEM.


A többi jogi hercehurcával majd ráérünk utána foglalkozni. Legyen egy jó erős részvétel, és egy jó vastag NEM választ adó réteg.


A fanyalgók azt akarják, hogy ne lehessen. Ezért bojkottálják a szavazást, és ha alacsony lesz a részvétel - arra sok esély nincs, hogy az IGEN - ek nyerjenek - akkor sűrű: "na ugye!" felkiáltásokat hangoztassanak.


Menj el, szavazz NEM - mel, a többit majd meglátjuk. Ha pár millió ember nem akarja, akkor már sokkal nehezebb lesz lenyomni a torkukon egy intézkedést, még akkor is, ha más egyezmények egyébként lehetővé tennék azt. Már ha demokrácia van, ami egyre inkább egy illúzió.


Más országok is vérszemet kaphatnak és kiírhatnak hasonló szavazást, ettől félnek liberálisék.

2016. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
21%

Azért a válaszolók se legyenek túl büszkék a kérdésértelmezésükre.

Kb. 2 ember volt, aki valóban a kérdező kérdésére válaszolt és nem a saját szubjektív véleményét kezdte el írogatni a szavazásról.

2016. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!