Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar fotelforradalmárok...

A magyar fotelforradalmárok miért akarják "megmenteni" a jóléti országokat?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen összeszerelő gyárban, alacsony fizetésért dolgozó sormunkás látatlanban szörnyülködik mennyire hanyatlik Nyugat. Azért mert van ott pár % arab, már egyből azt gondolják, hogy fúú az egy fertő, meg kell menteni szegény Nyugat-Európaiakat és a Skandinávokat, mert őrület mi van ott.

Ezt az esztelen propagandát a Fidesz ültette el bennük?


2016. szept. 2. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Bennem pl. nem a Fidesz ültette el. 15 éve vagyok kamionsofőr, rengeteg nyugat európai ismerősöm van, emellett svájci rokonaim, olyanok akik ott születtek és magyarul nem is tudnak.


Német, osztrák, svéd, holland stb. emberekkel vagyok, voltam rendszeresen kapcsolatban, angolul jól beszélek, németül kb. 70 - 80 % - ban értek, olaszul is megértetem

magam.


6 évig Svédországba jártam, svéd főnökök irányítása alatt voltam, akikkel jó volt kapcsolatom. Nagyon szerettem, szeretem Svédországot.


Egyebekben ismerek személyesen muszlimokat, vannak muszlim kollégáim, szoktam török büfében enni, egy - két szót, mondatot tudok is a nyelvükből, vásároltam már halal - üzletben, olvastam Germanus Gyula írásait, ergó nem vagyok alapvetően muszlimellenes.


Mindezt csak azért írom le, hogy tudd, nem a fotelból ismerem Nyugat - Európát. Az én kocsimról már szedtek le migránsokat Calais - nál, vágták fel a ponyvám, állták utamat, volt, hogy még beszéltem is velük.


Azt is tudom, hogy finom szólva, nem minden nyugat európai ember üdvözli a Willkommenskultur - t.


Hallgatom pl. a német rádiót, s megdöbbenve hallom, hogy többet hazudnak mint nálunk. Az agymosás nagyobb és mélyrehatóbb mint Magyarországon, kétszer meggondolják, hogy elmondják - e a valódi véleményüket, én meg ahhoz szoktam, hogy kimondom, leírom ami éppen eszembe jut. Ez azért megdöbbentő, könyörgöm, erre az Európára néztünk mi csodálattal évtizedekig.


Mégis azt mondom, hogy Nyugat - Európa kezdheti lehúzni magát a WC - n. Ez nem Európa, ezek nem európai elvek amelyek kezdenek a fejünk felett kibontakozni. Tragédia ami megy, pár évtized és a fehér embernek befellegzett.

2016. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 partizana ***** válasza:
És az ilyen emberek, mint te kedves kérdező mitől ennyire naivak? Ki ültette el bennük azt a nézetett, hogy minden ember jó és senki sem akar ártani nekünk?
2016. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!