Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 120 ezres nettó fizetésből...

120 ezres nettó fizetésből mennyire lehet megélni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kaja, rezsi, öltözködés, szórakozásra és hasonlókra mennyire telik belőle?

2016. szept. 5. 08:13
1 2
 11/15 bollocks ***** válasza:
Megélni kevés, éhenhalni sok.
2016. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, de ha két ember is kb. ennyit keres, akkor simán meg lehet. Albérletet fizetni ennyiből kizárt, az legalább a felét elviszi, a többit a rezsi, és akkor még nem ettél semmit stb. Esetleg ha nem laksz egyedül az albérletben. Szerintem a rezsi és a kaja is fejenként kb. 60-80 ezer forint. És akkor ebben nincs bérlet, vonaljegy, ruha, szórakozás.
2016. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Budapesten semennyire, arra ott végképp ne számíts, hogy szórakozásra lesz pénzed, hacsak nem a csövesekkel akarsz együtt mulatni a Határ úti aluljáróban.

Az olcsóbb vidéki városokban lenne lehetőséged valamennyi szórakozásra ennyi pénzből, de ott is erősen vissza kellene fognod magad.

Meg attól is függ erősen, hogy mennyi a rezsi..

2016. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. Egy ideig elvegetálsz alultápláltan, aztán éhenhalsz.
2016. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én gyúrok úgyhogy táplálkozásra elmegy 40 000ft.

Mivel nyelvet tanulok így arra is elmegy olyan havi 30 000ft. Ha mondjuk összeköltöznék Pesten valakivel és megosztoznánk meg spórolnánk az albin az kijönne olyan 30 000ft-ból alsó hangon. Ez már 100 000ft. A maradék 30 000ft meg elmenne utazásra és megmaradna a semmi. :)


GO KÜLFÖLD. :)))

2016. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!