Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a népszava...

Szerintetek mi lesz a népszavazás eredménye?

Figyelt kérdés
Én nagyon remélem, hogy nem fogják betelepíteni ide a migránsokat.

2016. szept. 10. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Az eredményt már a kiíráskor lehetett tudni, nem lesz. Kérdés hogy elegen részt vesznek-e ahhoz hogy érvényesnek lehessen mondani.
2016. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
A felmérések elég pontosak szoktak lenni, és ha jól emlékszek, 80% feletti lesz a nemek aránya. Márcsak ezért is tök felesleges az egész.
2016. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Figyelemelterelés, feszültségkeltés,pánik, gyűlölet.
2016. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nyílván a "nem" szavazatok lesznek elsöprő fölényben, nem sokan akarnak ide migránsokat (és nem is ok nélkül). Az igazi kérdés az, hogy van-e értelme az egésznek, az Unió szerintem simán figyelmen kívül hagyhatja az egészet, kis ország vagyunk kis befolyással.
2016. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

ma 19:13


Aha, persze...

KSH és Fidesz közeli társai szerint 80% feletti a NEM válaszadók aránya!

2016. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 meszike91 ***** válasza:
51%
A nemek lesznek többségben. De szerintem te nem vagy tisztában azzal a ténnyel, hogy semmi jelentősége sincs a népszavazásnak. Mutogatni lehet, de az EU döntésére nincs kihatással. Így az egész egy nagy parasztvakítás, ami csak a fidesz propagandájáról szól.
2016. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem a részvétel, érvényes szavazók aránya kicsivel 50% alatt lesz, így a népszavazás nem lesz érvényes, kötelező. A nem szavazatok lesznek döntő többségben, 90% körül.

Így mindegyik politikai párt elégedett lesz az eredménnyel, győzelemként fogják elkönyvelni és talán még a kormány is kicsit megkönnyebbül, mivel ha a népszavazás eredményét törvénybe akarnák foglalni, sokak szerint felmerülhet egy kompatibilitási probléma az uniós joggal, így kötelezettségszegési eljárás is indulhatna Brüsszelben.

Már Brüsszelben is egyre kevésbé van napirenden a kötelező betelepítési kvóta, nem népszerű a tagállamok többsége körében, legutóbb már Tusk is Orbán mellé állt ebben, Merkel egyre jobban elszigetelődik, így szerintem lassan aktualitását veszti a vita.

2016. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

A népszavazásnak nem lesz eredménye. Ahhoz az kell, hogy a népszavazásból következő lépés végrehajtható legyen. A "nem" azért nem hajtható végre, mert az Uniót nem kötelezi egy tagja állampolgárainak véleménye. Ahhoz az Unió összes állampolgárának véleménye kell. Az "igen" pedig azért nem hajtható végre, mert ahhoz előbb olyan uniós határozat kell, ahol Orbán Viktor igennel szavaz. Ilyen ugyanis az Unió törvénye.

Ez tehát egy teljesen értelmetlen és fölösleges pénzkidobás, egyetlen célja, hogy közben elfedje a további csalásokat.

2016. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Már OV aláírta a kvótát januárban 1912 embert kell betelepíteni ebből már 1800-at be is telepített a kormány.

Hülyének néznek, hogy menjek szavazni mellett-ellen amit már eldöntöttek?

2016. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha érvényes lesz a "nem" lesz többségben.
2016. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!