Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jelentkezem egy munkahelyre...

Balanus_concavus kérdése:

Ha jelentkezem egy munkahelyre, ott ki tudják valahogyan deríteni, hogy tagja vagyok egy pártnak? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nem olyan munkahely, ahol követelmény az, hogy ne legyen párttag az ember (mint pl. a rendőrség, katonaság stb.),ill. konkrétan nem is kérdeztek ilyet, én pedig magamtól nem mondtam, viszont nagyon meglepődnének és nem is biztos, hogy felvennének, ha kiderülne, hogy tagja vagyok az adott pártnak.


Egyébként különösebb pozíciót nem vállaltam a pártban, rendezvényen nem volt kiemelkedő szerepem, csak mezei tag vagyok.



2016. szept. 11. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Elvileg sehogy, de barmikor kiderulhet.
2016. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha állami helyen dolgozol ott kiderithetik, de nem valószínű hogy fogják, de ha nem kérdezték én nem aggódnék a helyedben
2016. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Csak egy kattintás. Biztos tele van a fészbuk profilod pártod propagandaszövegeivel és osztod az észt mindenkinek.
2016. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Egy a lényeg, még véletlenül sem kell kiejtened a szádon, melyik párttal szimpatizálsz!

Akkor nem lesz semmi baj! :)

2016. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen rosszul megy a mutyi, párttagként már dolgozni is kell? Fura világ ez... Miért nem szólsz rá Vikire, hogy küldjön alamizsnát?
2016. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

A rendőrségen dolgozom, mégsem kérdezték tőlem a politikai hovatartozásomat. Sőt, nem is hallottam róla, hogy utánanéztek volna. Egyedül arra voltak kíváncsiak, hogy viszonylag rendezett-e a családi hátterem és voltam-e már büntetve.


Gondolom a versenyszférában szarnak arra, hogy mivel szimpatizálsz és minek vagy a tagja addig, amíg nem megy a munkád rovására...

2016. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem merek már rászólni, az Árpival sokat elmulattunk idén Ibizán...

2016. szept. 11. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Elég az hogy valahol párttag vagy, mindent elmond az olyan emberről aki ilyenekbe belép, ellátogat rendezvényre.

Én független vagyok, sose voltam tag sehol, így nem is volna takargatni valóm.

2016. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A legböszmébb Feri ***** válasza:
20%

Hülye kérdés.

Benne van a pártkönyvedben, azt meg be kell mutatni.

2016. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Ma Magyarországon pártállam van: Fideszes az elnök, a miniszterelnök, a parlament elnöke, a parlament kétharmada (egy híján alkotmányozó többségük van), az összes megyei önkormányzat, a fővárosi önkormányzat, a városi és kerületi önkormányzatok kilencvenöt százaléka, az alkotmánybíróság többsége, az alkotmánybíróság elnöke, a legfőbb ügyész, a Magyar Nemzeti Bank elnöke, az APEH, egyszóval MINDEN ÉS MINDENKI FIDESZES, aki politikailag meghatározó.


Ezek az emberek természetszerűen Fideszes magáncégeknek adtak zsíros állami megrendeléseket, és mivel az ország alig lábalt ki egy VILÁGVÁLSÁG következményeiből, jó eséllyel a balos cégek többsége legatyásodott. De a legrosszabbul azok jártak, akik FÜGGETLENEK voltak, akik mögött még pár közggyűlési képviselő vagy orzággyűlsi képviselő sem állt.


Az ellenzék tehát csak súlyosan legatyásodott (viszont közellenség maradt), de a függetlenek már rég csődbe is mentek.


Ma csak pártkatonák léteznek az üzleti életben is: 90% Fideszes és kb 10% mindenféle ellenzéki, akiket még nem sikerült kinyírni, mert bevédte valahogy a Jobbik/MSZP/LMP/MLP/DK valamelyik befolyásosabb politikusa.


Szóval jó reggelt: Magyarország pártállam! Ha a párttagkönyved Fideszes, lobogtasd, hátha még lecsurraan-cseppen valami maradék a lakomaasztalról (ahhoz, hogy mérvadó legyél, már Fideszesként is elkéstél), de ha bármilyen (ismétlem: BÁRMILYEN) más párttagkönyved van, jobb, ha TITKOLOD.

Ha meg semmilyen párttagkönyved nincs, azt titkold még mélyebben!


Mert ez, ami a szemünk előtt zajlik, az államfideszizmus viktatúrája!

2016. szept. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!