Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fog valaki a bevándorlók...

Fog valaki a bevándorlók mellett szavazni?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy valaki a bevándorlók mellett szavazzon. Minimum 95%-kal fognak nyerni a bevándorlás ellenesek.

2016. szept. 12. 12:47
1 2
 1/18 Gotland ***** válasza:
61%

Ugye az megvan, hogy bármi is a szavazás eredménye, sem Orbánt sem pedig az EU-t nem kötelezi semmire? - Az is megvan ugye, hogy ezzel a kormány tisztában van és mégis hülyít téged?

Az is megvan, hogy egyetlen menekült sem nevezte még Magyarországot célországnak?

2016. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Én igennel fogok szavazni. (Jöhet a lepontozás, de jogom van eldönteni mire szavazok.)
2016. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Biztos hogy lesz, de a legnagyobb eges az lesz hogy nem lesz meg az 50%.
2016. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Mit jelent a bevándorlók ellen vagy mellett szavazni? Olvasd már el a népszavazási kérdést, egyáltalán nem szól ilyesmiről.
2016. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Tök mindegy ki mire fog szavazni, sokkal inkább az indoklásokra lennék kiváncsi. :D
2016. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Igennel fogok szavazni, mert nem szeretném, ha a magyar országgyűlés beleszólna az EU döntéseibe, amiben magyarok is részt vesznek.
2016. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

"Igennel fogok szavazni, mert nem szeretném, ha a magyar országgyűlés beleszólna az EU döntéseibe, amiben magyarok is részt vesznek."


Lehet menni az idilli nyugatra, ha nem tetszik valami.

2016. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
ma 12:49 Ugye az megvan hogy az Eu lesz..ja hogy a migráns itt akar e maradni vagy nem? Ha nem marad itt nem kap segélyt és ki is toloncolják az Eu-ból. Úgy hogy minden bizonnyal itt is marad ha nem akar éhenhalni. Gondolom most újat mondtam ezzel mi? Sose hallottad még? Az Eu vezetők se hülyék tudják hogy a két szép szemükért nem maradnak se nálunk se pl mRomániában. Valami feltételhez kell kötni a segélyezést.
2016. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%
Szerintem sokan lesznek, akik a Fidesz ellen szavaznak majd. Sokkal inkább arról szól ez a szavazás (is), hogy "ki velünk és ki ellenünk".
2016. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Andizsuzsi ***** válasza:
66%

"Ugye az megvan hogy az Eu lesz..ja hogy a migráns itt akar e maradni vagy nem?"


Ugye az megvan, hogy nincs kötelező kvóta?


Kérdező! Én birkát rajzolok a szavazólapra. Az minek számít?

2016. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!