Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért állnak még mindig...

Sokan miért állnak még mindig ki a bevándorlók mellett?

Figyelt kérdés
már a csapból is ez folyik hogy hogyan garázdálkodnak, vernek meg embereket, erőszakolnak meg nőket, miért jó ez nekünk? egy ilyen barbár népség nem való a fejlett nyugati világba
2016. jan. 7. 21:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
10%
Meg kell különböztetni hogy bevándorló gazdasági-e vagy menekült. Aki tud viselkedni azt pártolják.
2016. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
azt értem viszont egy kalap alá veszik azokkal akik nem bírnak viselkedni és őket is védik
2016. jan. 7. 21:11
 3/34 A kérdező kommentje:
Németország is annyira jóvá akarja tenni a náci bűnöket hogy már átestek a ló túloldalára, erre megy ki az egész, "csináljuk mindennek az ellenkezőjét mint a nácik és akkor jó lesz minden"
2016. jan. 7. 21:13
 4/34 anonim ***** válasza:
33%

Mert van, aki különbséget tud tenni az "egyes bevándorlók xy-t csináltak" és "a BEVÁNDORLÓK xy-t csináltak". állítások között. Az utóbbi egy általánosítás, vagyis ráhúztatok több millió ártatlan emberre valamit, amit nem csináltak. Képzeld senki nem áll ki a bevándorló bűnözők között. Csak van aki nem tök hülye, és nem bélyegez meg több millió embert azért, amit egyének csináltak.

És ez tök egyértelmű nektek is, ha bármi másról van szó.


Miért áll ki bárki is a magyarok mellett? Hiszen a csapból is az folyik, hogy korruptak, adót csalnak, alkoholisták, stb. TE adócsaló alkoholista vagy? Nem? És örülnél neki, ha valaki annak tartana, csak mert magyar vagy? Nem? Akkor másokra miért nem alkalmazod ugyanezt? A válasz a kérdésben van: "már a csapból is ez folyik"


Vagyis egy jobboldali média hack tanúi vagyunk. Bonyolult ügyek kisarkításával próbálnak politikai erőt szerezni olyan pártok, mint pl. a Fidesz, csak hogy jó alaposan megtömhessék a zsebüket. Ennyi. Nekünk ez nem tetszik. Hülye mi, tudom.

2016. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

# 2/4 Időpont ma 21:11


Szerintem sokkal többen vannak akik a normálisakat is összemossák ezekkel, és támadnak mindenkit. Csak szólok. Olyat még nem láttam (de készséggel elhiszem, hogy van ilyen kis számú hülye, egy olyan országban élek ahol önként és dalolva szavaznak a rendszerváltás előtti párt maradékára 25 éve), hogy valaki védte volna akik erőszakoskodnak bárkivel.

2016. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj hogy nincs olyan hogy "normális bevándorló", mivel ami nekünk normalitás itt a nyugati társadalomban ezeknek az embereknek olyan mint egy sci-fi film. Nekik az európai értékek nem a normalitás, hanem pont az ellenkezője.

Ne gondoljátok már azt hogy attól hogy ide jöttek most ők eldobták a hitüket, "kultúrájukat", mentalitásukat! Azok amiket itt elkövetnek náluk teljesen normális dolgok. Attól hogy odébb mentek x ezer km-t még nem lettek európaiak. Egy olyan társadalomból jöttek ahol még az egyház és az àllamiság sem vált ketté, ez Európában több száz éve megtörtént!

A màsik pedig hogy ők egy törvényt ismernek: az Iszlámot. Az európai törvényeket nem ismerik el. Ezekre a dolgokra nem ártott volna gondolni a fene nagy "wilkommen"-ezés előtt.

2016. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
elég videót láttam a migránsokról, hogy lássam hogy a többség nem békés. Elvétve látni gyerekeket és nőket, a többi őrjöngő életerős fiatal, aki azért jön Európába, mert azt hiszik, hogy mi eltartjuk őket és akármit megtehetnek. Több bevándorló is jelezte hogy nem tetszik neki Európa mert, hogy hideg van, a kaja se olyan jó, meg lassú a wifi, neki nem ezt hallották. A pofám leszakad és még az én hibám lesz ha nem segítek nekik. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb európai ország befogadó, viszont vannak feltételek amik a békés együttéléshez elengedhetetlenek, ez pedig a beilleszkedés. Engem nem érdekel ha egy illetőnek barna a bőre, vagy ha iszlám vallású, én csak annyit kérek hogy ha idejön, tartsa be a törvényeket, dolgozzon, tartsa tiszteletben a kultúránkat és a vallásunkat és ne követelőzzön, max kérjen segítséget. Úgy gondolom ezek nem nagy elvárások, de úgy látszik erre sem képes a többség (ide írom, hogy tisztelet a kivételnek, mert még általánosítással fogtok vádolni). A tisztelet kölcsönösen működik, ha ők nem tisztelik a hazámat, kultúrámat, honfitársaimat, akkor nem várják el hogy őket tiszteljem. Szerintem korrekt voltam, de javítsatok ki ha bármiben is tévedek.
2016. jan. 7. 21:59
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ők balfácánnak tartják az európaiakat és könnyű prédának, kiemelten a nőket. Az európai nőket prostiknak, a férfiakat kutyáknak tartják. Persze vannak kivételek, az a 10% kb.
2016. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Itt a példa a tiszteletről a nők felé: https://www.youtube.com/watch?v=l1eVSbgTm3I
2016. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

# 7/9 Időpont ma 21:59


Ez mind szép és jó, és még egyet is értünk. De akkor nem értem a kérdést. A normális bevándorló mellett kiállnak, a nem normálisat meg elítélik. Pont mint te.

2016. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!