Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik párt a...

Szerintetek melyik párt a legalkalmasabb az országunk irányításához és miért?

Figyelt kérdés
Lehetőleg értelmes és terjedelmes válaszokat várnék! Köszi!
2016. szept. 12. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem pártban gondolkoznék, hanem szakértői kormányban. Az a baj a pártokkal hogy a saját akaratuk akarják mindenki másra ráerőltetni.
2016. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem, hogy az eddigi pártok messze nem teljesítettek úgy, ahogyan elviekben kellett volna. A legfontosabb problémákat senki se oldotta meg. Munkanélküliség és az életszínvonal emelése.
2016. szept. 12. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Jelenleg? egyik sem:D

A Parlamentben ülők jó része már öreg és képtelen elszakadni a rendszerváltástól meg a múlt eseményeitől, és emiatt a jövő nem látszik.

A fiatalok meg az öregeket próbálják ellensúlyozni, gyakran radikálisak (bármelyik irányba). Ha valaki látott már baromfiudvarban több kakast egyszerre lakni, az látta a mai magyar politikát is:D

Dolgokról beszélnek és dönetenek, amikről igazán fogalmuk sincs.. ez viszonylag elviselhető, a politikus nem polihisztor hanem politikus... de illene megkérdezniük esetleg a szakértőket vagy az érintetteket.


Szóval én, ahogy az első válaszoló is, a technokráciát látnám kiútnak. Nem kell, hogy szimpatikusak legyenek, elég ha értenek ahhoz amit csinálnak és lelkiismeretesek!

2016. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem alkalmas sajnos.
2016. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem. Egy koalícióra van szükség.
2016. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi lenne a legfontosabb probléma, amit sürgősen meg kellene oldani?
2016. szept. 12. 14:28
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Egyedul egyik sem. Ha pl a jobbik kerulne kormanyra, ellenzeknek meg lenne, dk, fidesz meg a farokbarat kutyapart akkor szerintem mukodhetne normalisan az orszag. Felteve hogy nincs a kormanypartnak 2/3-os tobbsege.
2016. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
A legégetőbb probléma a köz és uniós pénzek lerablása. Minden fillérre szükség van ebben az országban.
2016. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
A legnagyobb probléma szerintem az egészségügy. Egyik rokonnak saját magának kellett gyógyszert, kötszert bevinni, mert a kórháznak nem tellett rá. Sőt még függöny sem volt az ablakokon. Egyik beteg lehányta az ágyat és mivel nem telt új ágynemüre, inkább kifordították neki. Egy másik műtét után napokig átvérzett kötésben volt. Főorvos mondta viziten, hogy cserélni kell, de nem volt mivel a nővérnek. Pedig ez megyeszékhelyen volt. Egy másik rokont szívrohammal hazaküldtek reggel, hogy 2-ig nincs orvos, aki ellása. Persze utólag tagadják. Az embernek hónapokig kell várni, mire bejut vizsgálatra is. A többiről már ne is beszéljünk. Ez a magyar egészségügy. De az oktatás sem panaszkodhat. Az árak is nyugatiak, miközben a fizetések a béka feneke alatt vannak. Miközben politikusok dobják ki kukába többszázezres megunt öltönyeiket.
2016. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a kétfarkú kutyák.

Hogy miért? Mert még azzal együtt is értelmesebben tudnának vezetni egy országot a többinél, hogy paródia-párt.

2016. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!