Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Fidesz-szimpatizán...

Fideszesek, Fidesz-szimpatizánsok: mit szóltok ezekhez a hírekhez, fejleményekhez, kinyilatkoztatásokhoz? Hogy tetszenek?

2016. szept. 15. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nyilván végig fogja kattintgatni mindenki...
2016. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mind érdekes és elgondolkoztató.
2016. szept. 15. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok Fideszes, utálom is a Fideszt, de ha akarsz valamit, ne linkelj be 15 cikket!
2016. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerintem egy elvakult fidesz-imádót legalább annyira nem érdekel ezek közül egyik se, mint amennyire egy elvakult fidesz-gyűlölőnek csorog ezektől a nyála.
2016. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
prpeller lol... értelmes ember nem olvassa azt a gyűlöletportált
2016. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktam az általad belinkelt oldalakról tájékozódni mert általában enyhén szólva ferdítenek. (mint sokszor más oldalak is)



Sokszor tényeket hallgatnak el vagy csak egyszerűen "színesítik" az információt. Így van ez mint bal mint jobboldali hírekkel kapcsolatban.

Politikai műsorokat kell nézni nem ezeket olvasgatni.

2016. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen áthatja a korrupció, a romlottság, a bűnözés ezt a pártot. Szégyen az is aki támogatja őket, az maga is pontosan ilyen erkölcsi szinten vegetál.
2016. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A propeller.hu nem gyűlöletportál, te 33%-os nagyon hülye, hanem egy hírgyűjtő oldal, amit nagy részben a regisztrált látogatói szerkesztenek. Amit linkeltem a propeller.hu-ról, az a Magyar Nemzet Online egyik írására való hivatkozás.

[link]

2016. szept. 15. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus Fideszes kamu érvelés, jaj a zsindex meg a mittoménmi nem hiteles mert blablabla. A hírt az véletlenül sem tudja cáfolni, hát marad ez a süketelés.
2016. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"amit nagy részben a regisztrált látogatói szerkesztenek. "


tehát még te is bevallod, hogy 0 valóságalapja van

2016. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!