Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szimpatizánsok...

Baloldali szimpatizánsok miért gondolják hogy erőszakkal megmondhatják ki minek vallja magát?

Figyelt kérdés

Aki Romániában él és magyarnak vallja magát, látom hogy sok topicon is letámadják az MSZP és DK s szélsőségesek hogy ő márpedig román.


Ők egy olyan diktatúrát akarnak ahol ők szabják meg ki minek vallja magát? Ezt már láttuk a kommunizmus-ban, aki nem fogadja el hogy ők határozzák meg erőszakkal hogy ki milyen nemzetiségű, vallású stb. azt kivégzik, vagy börtönbe zárják. Ezt akarják újra?



2016. máj. 18. 13:36
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
25%

Nézd, ők a Kádár-rendszerben nőttek fel, ott ez volt a divat.

Ezek a reflexek évtizedekkel ezelőtt kialakultak, a felnőtt ember már nem változik.


Ki kell halnia ezeknek a generációknak, hogy megtisztuljon a közélet.

2016. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Mert hogy a baloldali ember azt mondja hogy minket nem érdekel minek vallottad magadat, mi azt mondjuk hogy te román vagy, nincs jogod afelől dönteni hogy mi legyél, mi erőszakkal rádtukmáljuk azt.
2016. máj. 18. 13:38
 3/59 anonim ***** válasza:
68%

Hát, akinek az a legnagyobb baja, hogy ő magyar-e vagy román, azt egyáltalán nem tudom sajnálni.

Nekem is vannak romániai ismerőseim, de őket sem érdekli ez az egész. És tudod, hogy miért? Mert van életük és nem baromságokkal foglalkoznak.

2016. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki annak vallja magát, aminek akarja. Akár apache helikopternek is.


Pont hogy a jobboldaliak akarnak kiirtani mindenkit, akinek a felmenői között nem csak tisztavérű magyar szerepel. Meg hát erre láttunk már precedenst.

2016. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Szóval akit érdekel a nemzetisége az baromságokkal foglalkozik. Szövegalkotásból jeles! S én is elfogadom hogy másnak nem az a fontos ami nekem, de attól a szememben jelentéktelen problémáival is próbálok segíteni, mert nem vagyok egy olyan öntelt, intoleráns bunkó mint te.
2016. máj. 18. 14:00
 6/59 anonim ***** válasza:
84%
Amit említesz azt én nem tapasztaltam még, inkább néhány főként szélsőjobboldalitól olvastam itt, hogy majd ők megmondják ki a magyar.
2016. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
15%

A történet régebbire nyúlik vissza. A román államhatalom már akkor is azt csinálta amit a ballibek. Páros lábbal taposták "az autoriter gyűlöletkeltést", más szóval a magyar hagyományokat.


TGM (aki ma a HVg-n osztja a balos propagandát), a román titkosszolgálattal együttműködő "értelmiség" ellenük a romániai táncházmozgalom szervezői és közössége


persze, hogy rettegnek tőlük, a székelység egyöntetűen jobboldali

2016. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
30%

Ki riogatott 2004-ben 23 millió románnal?

Na ugye.

2016. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
80%

Inkább a keresztényeket utálják meg nem akarják hogy a magyaroknak autonomiája legyen mert inkább egybeolvasztanának mindent. Meg az arabokat is utálják a pátyolgatás ellenére annyi mohamed paródiát szponzorálnak amennyit lehet direkt nem csinálnak semmit a migránsokkal hogy a közhangulat ellenük forduljon.


Szóval nekik egy szovjet nép kell vagyis most európai aki sehova nem tartozik akiket lehet irányítani nem csoportosulnak hanem bólogatnak.

2016. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
65%
Többen is észrevételezték itt, nekem is azonnal ez jutott eszembe. Amit felvetettél a kérdésedben az bizony tipikusan jobboldali jellemző.
2016. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!