Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A média szerinted is túl...

A média szerinted is túl sokat foglalkozik a migránsokkal?

Figyelt kérdés

M1-en fél óra alatt kb 100x mondják ki a "migráns" szót,

aztán következik az "1 perc híradó" ami megy 6 órán keresztül...

Gyakori kérdésekre is naponta 20 migránsos kérdést kiírnak.

A politikusok is CSAK erről beszélnek már 1 éve.


migráns migráns migráns



2016. szept. 16. 17:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

A Fidesz közeli média csak erről képes fröcsögni!

Ezzel elterelve a figyelmet a sorozatos sikkasztásokról és azokról, hogy valójában nem is a migrációs válság a legnagyobb baj hazánkban, hanem az elégedetlenség, nyomor, kivándorlás!

A média agymosás sikeresen kifejtette hatását, mert egyre többen mondják azt, hogy félnek a migránsoktól, mert nem tudják, mikor erőszakolják meg és mikor robbantgatnak itt is!

2016. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

A probléma súlyához képest többet foglalkozik vele a kelleténél, dehát ezzel lehet cikkeket eladni.


Ami szerintem nagyobb probléma, hogy kevés írás foglalkozik velük objektíven, távolságtartóan.

2016. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Foglalkozzon is vele.

Ez egy nagyon fontos kérdés.


Én nem szeretném, hogy minden harmadik ember néger vagy arab legyen az utcán-

2016. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem már most elegem van a migránsokból, akkor mi lesz ha tényleg betelepítik őket?
2016. szept. 16. 18:13
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

nekem is csak annyi a bajom, hogy minden reggelre tele van hugyozva a népszínház út, éjjel megy a dajdaj, de ha téged találnak egy doboz sörrel az 20 ezer ft helyszíni bírság...

és ezt a feka arab cigány társaság csinálja

úgy 1-2 éve már úgy nézett ki, hogy konszolidálódik a józsefváros aztán elkezdtek 12-esével jönni ezek a derék emberek


komolyan csinálok az ablakomból egy live-ot 30napig "mi is a probléma a migrikkel" címmel a youtube-ra

2016. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

"akkor mi lesz ha tényleg betelepítik őket?"


Nyugodt lehetsz, mert NEM telepítik ide örökre a migránsokat!

Ezt csak Orbán mondja így, hogy "Állítsuk meg Brüsszelt! Magyarország elutasítja, hogy közveszélyes illegális bevándorlókat telepítsenek Magyarországra!"

Szándékosan uszít mindenkit a menekültek ellen!

Merrt bizony vannak menekültek, akik tényleg rászorulnak humanitárius segítségre!

Csak Orbán és a Fidesz minden menekültet egy kalap alá vesz a terroristákkal egyetemben!

2016. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
mert meddig maradnak? amíg béke nem lesz a közel keleten? lol :D
2016. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
# 5/7 migránst se láttam még, itt nincs 1 se...
2016. szept. 16. 18:32
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

a balos tolerancia jegyében kapott üzenet egy "hölgy"től :D


[link]


nem, ez nincs így, csak hogy tudj róla

akit itt elbírálnak, mint migráns annak nincs, csak magyar vízuma, de ezzel nem vállalhat munkát az unió területén

2016. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Addig sem foglalkozik a Fidesz korrupciós ügyeivel. Sem betelepíteni nem akarnak, sem migránsok nem akarnak itt maradni.
2016. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!