Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez valami gyönyörű, egyetértet...

Ez valami gyönyörű, egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

[link]


Várt reakciók

- provokáció, jelentem a moderátornak!

- más is csinálja

- ez a legnagyobb baj?

- mellébeszélés


2010. ápr. 23. 12:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hm. hát a tény az, hogy szar a törvény, hisz tudod, hivatalosan az a cigány aki annak vallja magát. Az LMP-s képviselő aki szintén ezt csinálta, tudtommal hivatalosan is zsidó származású, így neki nehezebb lenne azt mondani ,h de igen ő cigány.


ez az emberke még kiállhat amellett, hogy cigány.

ettől még elítélem, ha tényleg minden így történt, mert semmi forrást nem jelöltek meg a cikkben. gondolom szolgálhatsz azzal is ugye?

2010. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"Dúró Dóra a STOPot arról tájékoztatta, sem a megyei vezető, sem az országos vezetés nem tudott arról, hogy "ilyen történt Sajben András családjában". Sajben ellen etikai eljárás indul, és míg az eljárás folyik, addig valószínűleg felfüggesztik tagságát."


Majd kiderül mi történt. És nem, nem értek veled egyet, nem gyönyörű, hanem szerintem undorító, szégyen. (egy jobbikos)

2010. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

kérdező, kurucról idézve:


"Sajben ellen etikai eljárás indul, és míg az eljárás folyik, addig valószínűleg felfüggesztik tagságát."


ennyi a lényeg. az lmp-t sem szeretem, de tőlük is korrekt lépés volt, h tettek ellene.


az a különbség a két párt között, hogy ők a szavazás után cselekedtek. a jobbik pedig szavazás előtt, kampány közben ha kiderül valami, akkor felfüggesztenek kizárnak ,stb. ez a lényeg. az esetet elítélem, de a párttól azt látom, hogy helyesen cselekednek. így visszafelé sül el a lejáratásod.

2010. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Ó meg ki tudja mik fognak még kiderülni. Egyébként meg nem az cigány aki annak vallja magát, nem ilyen egyszerű. Több kitételnek is meg kell felelni.
2010. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg nem az cigány aki annak vallja magát, nem ilyen egyszerű. Több kitételnek is meg kell felelni."


várom a részletes leírásodat.


ugyanis az érintett beleegyezés enélkül tilos letárolni az ember etnikai származását. a törvény is kimondja, h az a cigány aki annak vallja magát. ennyi.

legalább ne lennél tudatlan.


[link]

2010. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Nem gyönyörű,bárki csinálja is,és az sem helyes,hogy egyáltalán van ilyen támogatás.


\kérdező azért a várt reakciókkal eléggé beégtél,na ez a gyönyörű öngól!\

2010. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
De miért kap valaki azért támogatást, mert Roma??!! :O Kaphatok támogatást azért, ha Magyar vagyok? Vagy Horvát származású, vagy Szerb vagy Örmény vagy Zsidó??!
2010. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

származási alapon csak a cigánynál tudok erről.


de ha azt mondom, hogy a szegény fehéreket támogatom, akkor iszonyú nagy hadjárat indul be, főleg a cigányoktól kiindulva.

2010. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg igaz, h Magyarországon mindenki az, aminek vallja magát.Ha én úgy gondolom, h pl. Örmény származású vagyok, és annak vallom magam, akkor hivatalosan az vagyok......volt valamikor egy ilyen ív, ahol be lehetett jelölni , h milyen kisebbséghez tartozik az illető, azon is akármit beikszelhettem vna, ami szimpatikus....
2010. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mi ebben a szenzáció? Nem értem.


Dúró Dóra a STOPot arról tájékoztatta, sem a megyei vezető, sem az országos vezetés nem tudott arról, hogy "ilyen történt Sajben András családjában". Sajben ellen etikai eljárás indul, és míg az eljárás folyik, addig valószínűleg felfüggesztik tagságát.


Nem tudunk mit tenni


Kérdésünkre, hogy terveznek-e valamilyen részletesebb átvilágítást a vezetők között, lévén, hogy sorra derülnek ki róluk kellemetlenebbnél kellemetlenebb dolgok, Dúró Dóra azt mondta: eddig is minden tagjelentkezőtől a felvételi kérelemben megkérdezték, hogy büntetett előéletűek-e, vagy folyik-e ellenük eljárás. "Ez önbevalláson alapul, ennél többen nem nagyon tudom, hogy mi az, amit tehetnénk" - közölte a szóvivő.


A roma támogatással való visszaélés egyébként meglehetősen népszerűnek tűnik a fiatalok körében. Nemrégiben a Lehet Más a Politika (LMP) egyik képviselőjelöltjéről derült ki, hogy roma támogatást vett fel, holott nem roma. Faith Balázs ellen fegyelmi vizsgálat indult, a jelölt pedig kilépett a pártból.

2010. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!