Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, ami Kazincb...

Mit szóltok ahhoz, ami Kazincbarcikán folyik?

Figyelt kérdés

Én tősgyökeres barcikai vagyok, és a helyi fiatalokkal ellentétben én még szeretem is a városomat, és nem kívánok innen elmenni.

Borsod megye, de állítom, hogy a legjobb része.

Szeretnék büszke lenni a városomra, és büszkélkedni is vele. Annyira sok lehetőség lenne benne, annyira meg lehetne fogni és felvirágoztatni. Ez egy közepes város, pont élhető, minden megvan benne, ami csak kell, saját strand, kórház, nívós és egyszerűbb szórakozás, mindenféle gyár és termelés, az összes bank, ami csak létezik, az összes hipermarket hálózat (és még épülnek), kisebb és nagyobb boltok mindenféle szolgáltatással, piac is volt, 2 is, egy ruhás meg egy kajás, csak most verték szét, várjuk, hogy valaki összerakja, stb, stb, stb. Minden megvan, mindenünk meglehetne. Itt élünk Miskolc tövében, egy hangosabb kurjantás már behallatszik Miskolcra, és mégse kell szinte semmiért bemennünk. Földrajzilag is jó helyen van, árvíz se fenyeget, hála Istennek, mégis van folyónk, a város körül 5 tó, és a város közepén 1 nagy Csónakázó-tó hatalmas parkkal, szalonnasütővel, kikapcsolódási lehetőséggel.

Annyira jó itt élni! Mégis benne vagyunk újabban a hírekben, tegnap is rólunk szólt a Házon kívül.

Aminek örültem, tegnap Orbán Viktor is itt volt nálunk.

Aminek nem örülök: a legnagyobb sárdobálás itt van. Valami átalakulóban van, ezt mindenki érzi. Ma a postaládámból több kiló választási anyagot hoztam be, minden irányból.

Annyira szeretném, ha egy jelentős vidéki várossá fejlődnénk, ahová visszatérnek az elszármazottak.

Csak álmodom?

24/L


2010. ápr. 23. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Kampány van!
2010. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy kampány van, de a kérdés a kérdés mezőben van.
2010. ápr. 23. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
én sem értem mi a kérdés.
2010. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenesetre az a pont, hogy te annak örültél, hogy idézem: "tegnap Orbán Viktor is itt volt nálunk. " az már régen rossz...


mintha a messiás szállt volna le. szánalmas.

2010. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért? Mi folyik Barcikán? Kampány? Jajj te jószagú atya úr isten!.....Az egész országban kampány van, nem csak nálatok, és mindenki kilószámra kapja a választási anyagokat. Ha tényleg ennyire fejlődik a városod, akkor örülj neki! Fót speciel minden nap egyre jobban lesüllyed, pedig már nemigen van hová :S Szerintem ez legyen a legkisebb gondod. A fiatalok meg azért költöznek el, mert a "metropolisba" vágynak, vagy olyan pályát választottak, amit Kazincbarcikán nem tudnak űzni, én pl. idegenvezető és tolmács leszek, úgyhogy én se költözhetek el Pest mellől...
2010. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem, hogy ha hallottatok a barcikai, szinte vérre menő kampányról, amely országos méreteket öltött, mit szóltok hozzá. Ide tartozik a híres Sajókaza is.
2010. ápr. 23. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia kedves 24/L én még nem hallottam róla. De most sok helyen uralkodnak igen fura állapotok.
2010. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én barcikán éltem eddig,jó kis város nincs vele semmi baj,csak az emberek az átlagnál is rosszindulatosabbak és pletykásak :S 5 hónapja vácott lakom,jobb :P 28/f
2010. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dübörgött a kampány a házon kívülbe is megmondták. :D
2010. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Árvíz nem fenyeget? A kis Tardona Patak is elárasztotta a Lidl-t!
2015. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!