Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti várjátok már október 2-át?

Ti várjátok már október 2-át?

Figyelt kérdés
Akkor lesz valami népszavazás ha jól tudom.

2016. szept. 20. 06:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem várom, inkább somorú vagyok, hgy ilyen kérdésekre kell szavaznunk.
2016. szept. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
16%
Egyértelműen várom, ugyanis nem csak szimpla népszavazás lesz az, hanem hazafiassági torna is. A részvételből legalább kivehető lesz majd, hogy az ország hanyad része igaz magyar és mennyi a műmagyar lipsi.
2016. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%

Ki mondta neked, hogy KELL?

Viszonnt aki elmegy szavazni, ha minden rosszat elfelejtett is amit az mszmp-ből lett mszp korm. mondott,egyet ne felejtsen el, amit ezek, bukásuk idején mondtak a mostani korm.nak: "Ott fogunk betartani nektek, ahol csak lehet."

Ez a céljuk most is, a hazudozásaikkal!

2016. szept. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem várom, mert élrtelmetlen dologra nem szavazok. Nem dőlök be a Fidesz hazudozásának.
2016. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert jön az ősz és egyre hidegebb lesz. :(
2016. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%
Persze, jobban várom mint a karácsonyt. Nézhetem majd hogyan buszoztatja a fidesz a szavazókat mint 2014-ben.
2016. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Én várom, mert akkor minden bizonnyal kicsit le fog ülni a téma. Kissé unalmas már, hogy a csapból is ez a jelentéktelen téma folyik.
2016. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%

Valóban nem KELL szavazni, nem is fogok. Annak örülnék, ha érvénytelen, sőt nagyon alacsony lenne az érvényes szavazatok száma.


"Viszonnt aki elmegy szavazni, ha minden rosszat elfelejtett is amit az mszmp-ből lett mszp korm. mondott,egyet ne felejtsen el, amit ezek, bukásuk idején mondtak a mostani korm.nak: "Ott fogunk betartani nektek, ahol csak lehet." Ez a céljuk most is, a hazudozásaikkal!"


Ezt a mondatot nem egészen értem.

A Fideszben legalább annyi ex mszmp- és volt kisz-tag van, mint az mszp-ben. És mielőtt azzal jönnél, hogy akkoriban mindenkinek kötelező volt, hozzáteszem, hogy a tisztégvállalás már egyáltalán nem volt kötelező.


Amúgy meg nem tudom, hogy hol mondott az mszmp olyan a "mostani kormánynak", hogy "ott fogunk betartani nektek, ahol csak lehet." de remélem, hogy küldöd a linket.

Ez inkább a Fideszre jellemző az összes demokratikus ellenzéki párttal szemben.

Ebben a mostani népszavazás során történő kampányban meg alig volt igazságtartalom, ellenben rengeteg 100%-os nettó hazugsággal riogatják az embereket ezerrel.

2016. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
Igen, várom, mert akkor lesz a Schönherz Mátrix.
2016. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
20%
Várom, öröm lesz nézni az ellenzék lebőgését :)
2016. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!