Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október végén szülő kismamák...

Október végén szülő kismamák hogy vagytok? Ti is már nagyon várjátok, hogy megszülessen a babátok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia. Oktober 9re vagyok kiirva elso kisfiammal. Nagyon nahyon varjuk mar. Egesz jol vagyok. Bar vannak nehezsegek... labdagadas... derekfajas... rengeteg gyomorsav es mar aludni sem tudok... de ezeket leszamitva egesz jo.

Te hogy vagy kerdezo?

2013. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én november elején szülök, ha nem baj, hogy ide pofátlankodok. Kisfiam lesz, és még nem annyira hangolódtam a szülésre. Szeretném ha még pár hetet kihúzna bent :D Igazából az egészet most fogom fel, hogy tényleg lesz egy kisbabánk és haza kell majd hozni meg gondoskodni róla meg minden ilyesmi. :D A szobája már ki van festve, ruhákat rengeteget kaptunk azok még zsákban várnak a mosásra, de a kórházi cuccai már ki vannak mosva. Magamnak is össze pakoltam már egy SOS csomagot, de az is hiányos még. Kiságy jövőhéten érkezik pelenkázóval együtt, október elején pedig jön a babakocsi (ezeket is kapjuk). Terveztem egy nagytakarítást október közepére, de szerintem ez elfog maradni, mert sokszor fájdogál a pocakom és így már lehet nem leszek olyan lelkes a takarítás iránt. Prsze szépen lassan naponta egy-egy dolgot megcsinálok, de lesz ami kimarad. Persze a baba szoba tetőtől talpig ki lesz pucolva.:D Függönymosás, ajtómosás, konyha fertőtlenítés (evőeszközök, tányérok, poharak).
2013. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nov5-re vagyok kiirva,de remélem elöbb jön egy picivel.
2013. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Október 31-re vagyok kiírva,harmadik baba,kislány,várjuk már nagyon,sajnos a nevét még nem sikerült eldöntenünk.Amúgy jól vagyok,vagyunk,a kisebbik tesója most kezdi az ovit,a nagyobb most fog érettségizni,szóval van dolgunk,hogy minden rendben legyen.:)

2013. szept. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Nov.1re vaqyok kiírva,de mondtak már Okt.26 is.Már türelmetlenül várom.Igaz még gyerekszoba sehol.Szinte mindent beszereztünk,csak a festést meg a parkettázást kéne elkezdeni,aztán össze is rakhatnánk a szobát.Még a kórházi csomagom sincs meg,de a hálóingeket már beszereztem és meg van a listám is,hogy mit pakoljak.Babaruhák kimosva,de okt. végefele kimosom és kivasalom őket még 1x.
2013. szept. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Okt.29. 2. baba,kisfiú

Nem vagyok jól,játszanak a hormonok,sírós,ingrült vagyok nem jó a közérzetem.

Nagyon türelmetlen vagyok már.

Alig alszom,mert nagyon ég gyomrom és sav is van,eddig a tej é Rennie bevált de most már az se nagyon.

Vizesedek 20. hét óta,lábaim nagyon be vannak dagadva.Nem találom a helyem,nekem mostmár kín,alváskor sem jó sehogy se.de egy jó van hogy imádom a pocaklakót aki rengeteget mocorog,a férjemet aki nagyon megértő és a kisnagylányomat is főleg. Szóval bocs,hogy főleg csak panaszt írtam

2013. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is okt.31-re vagyok kiírva első babánk kisfiú lesz,én jól vagyok csak a derekam fájdogál néha,baba szoba elkészült már csak a kisruhákat kell majd kimosni vasalni,kórházi csomagot is össze raktam szóval már nagyon-nagyon várjuk az időt.... :)
2013. szept. 12. 13:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Ma végre beszereztem a pizsamát és hálóinget :D (november elején szülök) Ha már így össze gyűltünk lássatok már el némi jó tanáccsal. Ti csomagoltok külön szülőszobára vívős cuccot és egy bőrönd ott tartózkodós cuccot? Ha van külön szülőszobás csomagotok akkor abba mit tesztek? Bőröndbe vagy sport táskába pakoltok? Én ezt sem tudom eldönteni, mert nálunk a gyerek ruhája is egy kisebb sporttáskányi ruhácska (takaró, pelenka, ruhák) és apuka meg fog szakadni mire lehurcolja a ruháinkat, nekem egy bőrönd babának egy bőrönd. Talán ha a babának sport táskába tenném a cuccát esetleg hátizsákba, és nekem gurulós bőröndbe lenne akkor talán könnyebben cipelné apuka. (vagy majd utólag másnap behozza)? Na ezért nincs még nekem összepakolva :D Mert még ezt sem tudom, hogyan kellene :D
2013. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én vagyok az október 29-es panaszkodós:nálunk babának nem kérnek ruhát minden mást viszont igen,én az ő cuccait a pelenkázótáskába tettem elfértem benne,sajátomnak elsőnél bőröndöm volt,hiába gurult nehezebb volt vele bánni ezért most sporttáskába pakoltam,ezt azért ajánlották mert sok rajta a zseb és könnyebb megtalálni dolgokat,amik először kellenek.átláthatóbb is talán,én már bepakoltam,de van egy listám,ami a csak akkor bepakolhatókat tartalmazza mikor indulunk.külön szülőszobára nem pakolok mert nekem tuti császárom lesz,és ami ott kellhet(papucs tisztálkodószerek)azokat közelbe teszem.
2013. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és utolsó vagyok nem tudom nálatok mennyi lesz a hely a táskának a kórházi szekrényben,de sporttáska kevesebb helyet foglal mint bőrönd(nekem ez a filás van)
2013. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!