Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október végén november elején...

Október végén november elején szülő kismamik hogy vagytok? Ti is nagyon várjátok már, hogy megszülessen a babátok? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


Nov 2 a dátumom. Tegnap olyan görcs jött rám, hogy azt hittem megszülök, illetve, ha éjjel kelek fel pisilni, durván feszül, húzódik mindenem. Tiszta vizes vagyok. Cipő alig jön rám. Amellett, hogy szeretném látni nagyon a kislányomat már, jó lenne azért is, ha vége lenne ennek, mert tényleg már mozogni is alig tudok, plusz itt van egy másféléves kis ember is. Te hogy vagy?

2013. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia.Én okt.31-re vagyok kiírva. Tegnap picit fájt a hasam este fele de ezen kivül semmi más "bajom" nincs... :/ Kitartás neked is! Könnyű szülést kívánok. :)
2013. okt. 26. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én november 6-ra vagyok kiirva, de október 30-án programozott császárom lesz. Már alig várom, teljesen kivagyok, főleg éjjel. Mindenem fáj, úgy érzem szétszakad az egész medencém, szeméremcsontom. Menziszerűen fájdogál a hasam, bedagadt a bokám és az ujjaim. A vérnyomásomat alig tudom szinten tartani dupla adag gyógyszerrel. Szóval nekem egy felüdülés lesz a műtét :)
2013. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért kell császározni?
2013. okt. 26. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Én november 3-ra vagyok kiírva, de nem bánnám,ha jövő hét elején megszületne. Nagyon kényelmetlen már, az esték borzalmasak, feszít, sehogy sem jó. Tegnap óta vannak néha mensi szerű fájdalmak, de csak elvétve és pár percig tartanak. Remélem készülődik már valami,szeretnék már túl lenni rajta.

Könnyű szülést mindenkinek!

2013. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ultrahang szerint csak november 15-re van dátumom, de havi szerint november 2-án kellene kibujnia. Csütörrtökön a dokim azt mondta, hogy talán jövőhéten már megszülök,mert vannak jósló fájásaim amik nem gyengék.

Nagyon várom,hogy karjaimban tarthassam már, egyrészt,mert már minden mozgás és tevékenység kellemetlen, másrészt iszonyatos összehúzódásaim vannak.

2013. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a vérnyomásom miatt lesz császárom.
2013. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jah értem akkor persze császár...

Hát szerintem mi se húzzuk ki 31.-éig mert tegnap óta iszonyatos jóslóim vannak meg reggel el is folyt a nyákdugó... kíváncsi vagyok...

2013. okt. 27. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!