Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor a FIDESZ megadta a...

Amikor a FIDESZ megadta a lehetőséget több millió határontuli magyarnak népszavazás nélkül, hogy magyar állampolgárságot kapjon egyszerűsített módon, akkor most itt pár ezer ember miatt miért tart népszavazást?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 14:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem tudod, miről szól a népszavazás, el se menj.
2016. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi. Csak ugye beetették őket ott kint és ezért szavaznak a fideszre. Ebből is látszik hogy vannak megvehető emberek. És még csodálkoznak ha lenézik őket mert határontúlról jönnek...
2016. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Gotland ***** válasza:
64%

1. (Hála Istennek) nem milliók kaptak állampolgárságot (még).

2. Csak azért kapták meg, hogy ezzel is növeljék a fideszes szavazók számát.

3. A népszavazás arról szól, hogy a fidesz eltudja terelni a lopásokról és a gerinctelenségekről a figyelmet, megmaradjon a kétmillió szavazójánál a narancsköd.

4. A legnagyobb gerinctelenség, hogy a külföldön dolgozó magyarok, akik tizenx évet éltek Magyarországon, rokonaik még mindig itt élnek, soha nem szavazhatnak levélben, ellentétben azokkal a határon túli magyarokkal, akik talán soha nem tették be az országba a lábukat, és lehet nem is fogják.



Ez az illibsi demokrácia. Lopunk, csalunk, gerinctelenek vagyunk, de még csak nem is tagadjuk, hiszen ez a NER.

2016. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Volt népszavazás a határon túliakról is, 2004-ben.
2016. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
1-es ne engem cseszegess már légyszi, csak egy kérdés volt
2016. szept. 20. 14:26
 6/39 anonim ***** válasza:
30%

Az semmi Kérdező, de mindemellett mindenféle kontroll nélkül kapott 18 ezer afrikai meg ázsiai letelepedési kötvénnyel állampolgárságot. Akkor miről beszélünk? És ezen felül még az a 1794 ember fáj nekünk?

Inkább adtak volna valami egyszeri juttatást az embereknek abból a pénzből, amibe ez a népszavazás, meg a körülötte lévő felhajtás kerül. Még érne is valamit...

2016. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
45%

"Ennyi. Csak ugye beetették őket ott kint és ezért szavaznak a fideszre. Ebből is látszik hogy vannak megvehető emberek. És még csodálkoznak ha lenézik őket mert határontúlról jönnek..."


1. Engem aztán nem etettek be

2. Magyarországon aztán nincsenek ostoba és megvehető emberek... Biztos a határon túliak miatt lett a fidesznek 2010-ben és 2014-ben is 2/3-a

3. Én még nem találkoztam olyannal aki lenézett volna. Bár nem is mozgok ilyen buta emberek körében, mint te...

2016. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
49%

# 5


csak mondom, hogy ha nem tudod, miről szavazunk, az baj. tényleg nincs köze a kérdéshez, de attól még baj.


# 6


Senkinek nem fáj 1294 ember betelepítése. A korlátlan betelepítés, na az fájni fog.

A letelepedési kötvényt vásárlókat meg most komolyan egy lapon említed a migránsokkal? Ennyire el vagy tájolva? Hol a hasonlóság egy pénzért az országban élni és dolgozni akaró, meg egy segélyért ácsingózó tanulatlan (és még lehet hogy terrorista is) között?

2016. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
49%
Már itt vagyok 3 éve :)
2016. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Gotland ***** válasza:
59%

ma 14:30


"1. Engem aztán nem etettek be"

Olyan ország belügyeibe akarsz beleszólni, ahol nem is élsz, a döntések következménye nincs semmilyen módon kihatással az életedre.


"2. Magyarországon aztán nincsenek ostoba és megvehető emberek... Biztos a határon túliak miatt lett a fidesznek 2010-ben és 2014-ben is 2/3-a "


2014-ben nem lett kétharmad, éppen elkerültük, viszont nagyban hozzájárult a levélben szavazó külhoniak szavazata is, hogy majdnem kétharmad legyen ismét. - Csak azért, mert ahogy fent már levezettem, gerinctelen módon más ország belügyeibe pofáztok bele.


"3. Én még nem találkoztam olyannal aki lenézett volna. Bár nem is mozgok ilyen buta emberek körében, mint te..."


Senki nem nézte le a külhoni magyarokat addig, ameddig nem kezdtek el beleszólni az itteni dolgokba. Azóta viszont sokan szánalmasnak és gerinctelennek gondolják a határon túli magyarokat. Nem véletlenül. Akkor kellene a hátsótokat és a tollat felemelnetek, ha már öt forint adót fizettetek is be a közösbe. Előtte nem.


ma 14:30

2016. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!