Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmentek-e szavazni október 2-án?

Elmentek-e szavazni október 2-án?

Figyelt kérdés
Ha elmentek igennel,nemmel vagy érvénytelenül szavaztok ?

2016. szept. 20. 23:09
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
28%

Jól kitalálta ezt a show-t a fityisz.

Ha elmegyek nemmel szavazni csak megerősítem őket,ha nem megyek vagy igennel szavazok és megbukik a szavazás akkor az EU kiröhög minket.

Bukjon a korrupt fityisz a pit@sába de nem akarok iszlám műsort se.Eleget láttam belőle itt kint.

De amúgy tényleg jól kitalálták elismerésem habony,,kokszos"árpinak. Értem már hogy mért nem szavazták be maguk között egyszerűen csak úgy törvénybe.

Meglátom hogy végzek szombaton a tüzifával aztán talán elmegyek nemet mondani vasárnap.

Nem esélyes,de talán.

2016. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 Gotland ***** válasza:
23%

Eddig érvénytelenül akartam szavazni, de félek, hogy a fidesz még azt is érvényesnek venné, ha az egész lapot feketére satíroznám.


Nem megyek el szavazni, nem érdekel a propaganda.

2016. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Családdal leszek, nem pazarlom az időt ilyen értelmetlen "népszavazásra". Majd esetleg ha az Olimpiáról, állami földek eladásáról, letelepedési államkötvények árusításáról, az ÁFA csökkentéséről, az elvándorlást megállító intézkedésekről kell szavazni akkor majd elmegyek.
2016. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz, agitál a polgármester. Úgyhogy nem árt, mert a végén még nem hosszabbítják meg a közfoglalkoztatásunkat.
2016. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
7%
A vàlasztàs értelmetlen,tehàt érvénytelent szavazok.
2016. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
72%

Nemmel.

Jöhetnek a piros kezek. Nem tudom ebbe na válaszban mi a ,,haszontalan", a kérdésre a lehető legpontosabb választ adtam. De legalább látom hogy nem értelmes emberekkel van dolgom :D.

2016. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
13%
Oh én elfogok menni.. csak nem szavazni. ;)
2016. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
79%
Nemmel szavazok! Aki bojkotálni akar nevetséges és gyerekes.
2016. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
26%

Van aki elmegy érvénytelen szavazatot leadni.

Hát,hogy is mondjam.érdekes mint szép.

Nos én csak egy szakmunkás vagyok,de ennél nagyobb de@bilséget nyilván el tudok képzelni,elvégre csodálatos modern korunkban számtalan példa adódik,ugyanakkor azért mégis.na...

Akkor már inkább otthon maradok nem?

Nem?

Mittomén.fűnyírás,főzőcske,playstation,kex vagy maszti ha magadnak vagy ugye.

Dehát én csak egy szakmunkás vagyok.lehet nem vagyok elég képzett ,,ideológijajilag".

2016. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg és mielőtt bedobja a szavazólapot az urnába a kedves delikvens előtte körbemutogatja az egybegyűlteknek,hogy lássátok csak én mekkorára felvilágosult polgár vagyok nem gyülölködős,aki direkt érvénytelenúl szavazott!

Ezek után hanyag eleganciával az urnába ejti a lapot s utána illendő módon elköszönve gólyaléptekkel távozik a helységből.a bizottsági tagok bólogatva egymásra néznek:-ez igen,ez egy úr volt!-mondják.

Hát fura,na.fura.

2016. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!