Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges, h sok...

Hogyan lehetséges, h sok muzulmán ország parlamentjében nagyobb a nők aránya, mint a magyar parlamentben?

Figyelt kérdés

Irak, Szaúd-Arábia, Afganisztán, stb. Még lehetne sorolni.


Állítólag ők megvetik a nőket.

Akkor hogyhogy több nőt választanak be az ottani törvényhozásba, mint mi, a keresztény, európai kultúrájú magyarok?

Mi erre a magyarázat?


[link]



2016. szept. 22. 20:11
1 2 3
 1/22 Gotland ***** válasza:
10%

Ákos és Kovér már megmondta, nem?

A nőknek az a dolga, hogy szüljenek Kövérnek meg a többi fideszesnek unokát.


Magyarország legnagyobb szégyene a fidesz.

2016. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy nem csak a politikában ilyen a nők helyzete. Munkahelyen is csak másod osztályúként kezelik őket rengeteg helyen.
2016. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Egyéni vélemény. Én akár hol dolgoztam a lányok/nők mindig pozitív diszkriminációt kaptak. A férfiak mindig udvaroltak nekik.
2016. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Hát nem is vesszük túl sok hasznát a nőknek a parlamentben, ott van pl. Szél Bernadett, akit eddig mindenki csak kinevetett mert olyan hülye:


[link]

[link]


Ezeken én is jót röhögtem :D

2016. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
A parlamentbe az kerül akit beszavaznak. Akár nő akár férfi.
2016. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"A parlamentbe az kerül akit beszavaznak. Akár nő akár férfi."


Hát ez az! De, ha a muzulmánok nem tisztelik a nőket, hogyhogy bevalálasztják őket a parlamentbe???

Pont ez a kérdés!

2016. szept. 22. 20:50
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

"ha a muzulmánok nem tisztelik a nőket, hogyhogy bevalálasztják őket a parlamentbe"


Csak egy a baj, hogy ez nem igaz! Az iszlám története tele van erős női alakokkal, ahogyan a kereszténységé is. Az, hogy a muszlimok nem tisztelik a nőket az abból ered, hogy sokan a burkát, csadort az elnyomás eszközének tekintik és nagyjából ennyit tudnak az iszlám és a nők viszonyáról, hogy be kell őket bugyolálni meg négy feleség is lehet, miközben a helyzet ennél sokkal bonyolultabb.

2016. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Ebben az országban finoman szólva és szolidan kifejezve is buták és méltatlanok arra a nők, hogy részt vegyenek a politikai életben. Nem tudom emlékeztek-e még a 2006-os választásnál a Gyurcsány táncra? Na, akkor női szavazókat kérdeztek meg, mi a véleményük róla és sokan azt felelték, hogy "milyen aranyos". Én személy szerint szavazati jogot sem adnék a nőknek, nemhogy még országgyűlési képviselőnek választani...


Egyébként máshol is meg lehet nézni, az Európában listavezető Svédország hova tart jelenleg a politikájával. A gyönyörű és fejlett 10 millió fős országukba, most évente 150-200 ezer "menekültet" telepítenek le Szomáliából, Irakból, Afganisztánból, Albániából és más muszlim országokból. A nők elleni erőszak drámaian növekedik és ki lehet számolni, hogy pár éven belül meddig fog süllyedni a közbiztonság, meddig lesznek többségben a svédek.. a nők egyszerűen alkalmatlanok a politikára, jól van ez így, hogy itt nem jelentős a részvételük!

2016. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%

,,Én akár hol dolgoztam a lányok/nők mindig pozitív diszkriminációt kaptak."


Ja, ha pincérnő kell vagy kiszolgáló. De én nem a legalsó társadalmi rétegekre gondoltam.

2016. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Az is lehetséges, benne van, hogy ha hagyják a nőket tanulni ezekben az országokban, akkor jobb eredményeket érnek el mint az azonos környezetből induló férfiak.

Ettől még nem tisztelik őket jobban, csak szükség van rájuk, mivel kell valaki aki elvégzni a munkát.


A muzulmán országokban például sok női doktor vagy ápolónő van, viszont ezeket a nőket a férfiak nem szeretik feleségül venni, mert nem tartják őket elég erkölcsösnek, mivel a munkájuk során más férfiakkal is találkoznak, akik nem családtagok.

Ezekre a nőkre szükség van és hagyják őket dolgozni, de egyáltalán nem tisztelik őket.

2016. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!