Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen papír kell ahhoz vagy...

Milyen papír kell ahhoz vagy milyen járatosság hogy valaki politikus lehessen?

Figyelt kérdés

Most programozónak tanulok de érdekel a dolog.

Elsősorban komoly válaszok érdekelnek.


2016. szept. 23. 15:47
1 2
 1/11 Gotland ***** válasza:
100%

Semmilyen papír nem szükséges. Pár parlamenti politikusnak még csak érettségije sincs.


Ami ehhez kell:

- Gumigerinc/ Gerinc nélküliség

- Kapcsolatok

- Pókerarc

- Bő nyál, hogy szembe tudd néha köpni magad

2016. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem véletlenül írtam oda, hogy komoly válaszok érdekelnének. Nem unalmamban tettem fel a kérdést. Nem olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik utálják a világot és mindenkit lehordanak a földig. Nem minden politikus köcsög. A szomszédom is az és tök jó fej.


Az érdekel hogy mivel lehet bekerülni egy pártba és mit kell csinálni, hogy jól lehessen ezzel keresni és ne csak legyek egy helyen a semmiért.

2016. szept. 23. 15:58
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Ahhoz, hogy programozó legyél, tanulnod kell, mint ahogy most azt is csinálod. A politikusi pályához nem kell tanulnod, csak megfelelő számú támogatót összeszedned.


Bemégy a kocsmába, és mindenkinek fizetsz egy italt, aki rád szavaz...

Ez a leggyorsabb és legsimább módszer arra, hogy képviselő legyél.

2016. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Annyiból áll az egész, hogy megkedveltetem magam az emberekkel aztán jelöltetem magam? Mondjuk politikai oldalon mindig lájkolnak ezerrel mert tetszik nekik amiket írok. Lehet ebben van valami.


De ha rendesen akarok dolgozni nem lopkodni meg ilyenek akkor a többi politikus kiutál? A másod unokatesóm apja is politikus amúgy meg a szomszéd férje is. Érdemes lenne érdeklődnöm a szomszédnál?

2016. szept. 23. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
jókor, jó helyen, a megfelelő embereknek kell nyalizni. ennyi, de tényleg.
2016. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gotland ***** válasza:
91%

ma 15:58


Látom nem tudod felfogni. Nem kell papír hozzá, hogy politikus legyél.


Ebből melyik betűt nem érted?

2016. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb úton haladsz, hogy politikus légy!
2016. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Semmilyen papír nem szükséges"

Az első válasz korrekt. Csak egy valami kell: hogy megválasszanak. Ha kis szarkavaró, törtető pártgecci leszel, akkor hamar felível a karrier és dőlni kezd a korrupciós pénz. Mert mi másért akarsz politikus lenni?

2016. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

VÉCÉPAPÍR ÉS BEJÁRATOSSÁG.


A vécépapír arra kell, hogy tudd megtörölni a szádat, ha már s.egget csináltál belőle. A bejáratosság pedig az oligarchákhoz fontos, akik pénzelnek.

2016. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Ha kis szarkavaró, törtető pártgecci leszel, akkor hamar felível a karrier és dőlni kezd a korrupciós pénz. Mert mi másért akarsz politikus lenni?"



Mert szeretem a hatalmat.

Nem akarok egy szürke kis senki lenni aki csak panaszkodik és másokat húz le csak azért, mert ő tett valamit saját magáért. Orbán is úgy hallom, hogy csóróként kezdte.



Szóval csak jelentkezni kell egy pártba, elérni, hogy sokan megkedveljenek és megválasszanak képviselőnek az emberek?

2016. szept. 26. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!