Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok kifizetik majd...

A liberálisok kifizetik majd a fogorvosát?

Figyelt kérdés

Annak a szerencsétlen kamionosnak most nincs vagy alig van foga, az interjúban elmondta, hogy azóta fájdalmai vannak és nem tud enni.


A nagy migráns védők, akik szerint a vascsővel verekedő migránsok csak "kisebbség", azok ugye kifizetnék a fogászati kezelését igaz? Fog nélkül a mai társadalom se fogadja be, se munkahely, se szerelem, semmi, öngyilkos lehet maximum.


Egy fog pótlása olyan 130 ezertől indul. EGY!


Az a szegény ember csak járulékos veszteség mi? Meg a többi kamionos rettegése is. Kamionosnak mentek, nem Szíriába katonának, hogy ilyeneket kelljen elviselni.



2016. szept. 24. 22:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%

Fizesd ki te és ne itt tegyél fel provokatív kérdéseket, mert valljuk be azért vetődött fel, mert az elkövetők migránsok voltak. Ha ugyanez Oroszországban történik akkor most a Fideszesektől várná a kérdező, hogy fizessék meg a kezelést?

Vannak kamionos ismerőseim és keleten a vascsőnél sokkal durvább dolgok is előkerülnek.

Pedig ők se katonák, csak kamionosok.

2016. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%

"3

Gyanús? Meg se verték? Vagy ott se volt?"


Az a gyanús, hogy a tegnapi első verzió az volt, hogy félholtra verték. A második az, hogy nem verték félholtra, de az arcát többször műteni kell és intenzíven van. A harmadik verzió az volt, hogy kiengedték a kórházból, szállodában van majd másnap megy újra kórházba. A negyedik verzió, hogy visszaszállt a fülkébe, ott rátörték az ablakot és úgy verték ki a műfogsorát, meg kilazult két foga.


Most megnéztem a vele készített riportot. Ő is említi , hogy embereket látott a pótkocsi mögött, nagy értékű árút szállított így arra gondolt azt fosztogatják. Ha megkérdezel 100 kamionost, hogy mi a teendő ilyen esetben, akkor minimum 99 azt fogja mondani, hogy hívja a rendőröket és nem megy ki emberkedni. Két okból, az egyik mert úgy jársz, mint ez a szerencsétlen, a másik hogy ha tényleg nagy értékű árúra mennek és azt el is viszik, akkor azok nem amatőrök és olyan is előfordul, hogy hogy nem orrba csapnak, hanem lelőnek ( tavaly volt ilyen is Spanyolországban).


Én azt is furcsállom, hogy a nyugati médiában egy két kétes oldaltól eltekintve sehol nem szerepel ez hírként, ahol igen ott is csak az M1 anyagát vették át.


Szóval szerintem sántít ez a dolog.

2016. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%

"A modern liberálisok felelőtlen, gyáva és erőszakos emberek akik sosem vállalják fel a tetteik következményét (lásd: migrációs válság) és mindig valaki mást hibáztatnak. Elfogadást és toleranciát hirdetnek, de arra már nem jut idejük hogy gyakorolják."


"Kétszínű banda. Biztos most is nagy fájdalmai vannak annak a szegény magyar embernek. "


Érdekes, a kérdező sem az írta, hogy szolidaritásból gyűjtsünk pénzt neki vagy hasonló, hanem majd mások tegyék meg ezt. Nem mi együtt magyarok, hanem csak a liberálisok.( szövegből arra következtetek, hogy a kérdező magát nem sorolja ezek közé.)

2016. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
munkahelyi baleset, szal gondolom állja a cége.. a többihez nem szólnék hozzá, kérdező már rég túl van azon a ponton, mikor az észérvek még elérnek hozzá..
2016. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem gondolom, hogy akár egy kiütött fog is smafu lenne. Szar dolog, pláne ha tényleg átrendezik az ember mosolyát. De azért felkötni magunkat emiatt... ahogy írtad kérdező, ez a 21. század... 300 éve még éhen hal, aki nem tud két hétig rágni, de most már azért vannak megoldások szép számmal


De persze azt, aki vascsővel arconvág egy embert, azt le kell ültetni nem kis időre. De teljesen mindegy, hogy milyen színű a bőre. Ez a liberalizmus.

2016. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

Én dolgoztam, és kapcsolatban is voltam arabokkal vendéglátás terén, és már 2001-ben tudtam ilyen dolgokról, ismertem a természetüket is így ebből tudok meríteni, évekkel ezelőtt is ugyanúgy elmenekültek otthonról akiknek sikerült túladni az ottani dolgaikon, és volt aki itt telepedett le. Azért mert szélsőséges csoportok verbuválódtak nem az Arab többség a felelős.


Angliában is voltak/vannak lakóövezetek ahol nem lehetett nyugodtan végigmenni mert a fekete a padkán ülve figyelte mit csinálok és ha kés lett volna nála semmit nem számít a testsúly többlet stb... Mégse ez van előttem, mert tudom 1 ember vagy csoport még nem ad okot egy teljes rassz megutálására és elítélésére.


Én jelenleg is külön választom a terroristákat és azok sejtjeit, a normális valóban rászoruló menekültektől, mivel most is nemzetközi csapatban tevékenykedem különböző Európai személyekkel és pár Arabbal így munkaidőben nem beszélgetünk ezekről.



A fuvarozó a dolgát végezte, Calais-nál állt meg ami nagy hiba volt egy nemzetközi sofőrtől, mert köztudott mi megy ott, és Ő megadta az esélyt hogy az életére törjenek. Sajnálatos de ez egyéni eset a részéről, nyilván a felesége ezután is támogatni fogja, az túlzás hogy egy felnőtt ember ezért véget vessen az életének.


Ott egyébként sem tudnak érdemi rendet tenni, mert fegyveres fellépéssel, komoly ingernek tennék ki mind a muszlim és Európai közösséget.

2016. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
32%

14

Nem vágom mit értesz az alatt hogy gyanús.

Ha valakire azt mondják félholtra verték és utána az arcán több műtétet kell végezni akkor az kb azt jelenti hogy nagyon megverték. Mi ebben a gyanús?

Szerinted ő verte ki a saját fogát a fülkében, hogy aztán azt hazudja, hogy a gonosz migráncsok voltak?

Vagy éppen el akarta adni nekik a rakományt csak nem tudtak megalkudni ezért dühében rájuk támadt ők meg viszonozták az ütleget?

2016. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%

Az gyanús, hogy vannak olyan események, amiknek mindenhol hírértéke van és mindenhol lehozzák, na ezt nem hozták le sehol.


A híradó például azt hozta le, hogy hazaindult a kamionos, pedig valójában Franciaországban van és csak hétfőn fog hazaindulni.


Azt nem vitatom, hogy megcsapták, az a videón is látszik, azt sem vitatom hogy Angliába tartó illegális bevándorlók voltak - ez arrafelé mindennapos. De van mint írtam, van néhány dolog, ami nem kerek a sztoryban és az esedékes szempontjából véletlenül pont jókor történt...

2016. szept. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
28%
Francia államnak kellene fizetni-e a költségeket, mert ők nem tudnak rendet teremteni.
2016. szept. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%
"Francia államnak kellene fizetni-e a költségeket, mert ők nem tudnak rendet teremteni." << az a baj hogy nem is akarnak. Azon a környéken már 10+ éve ez megy és igazából le sem s**rták azt egészet.
2016. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!