Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok kifizetik majd...

A liberálisok kifizetik majd a fogorvosát?

Figyelt kérdés

Annak a szerencsétlen kamionosnak most nincs vagy alig van foga, az interjúban elmondta, hogy azóta fájdalmai vannak és nem tud enni.


A nagy migráns védők, akik szerint a vascsővel verekedő migránsok csak "kisebbség", azok ugye kifizetnék a fogászati kezelését igaz? Fog nélkül a mai társadalom se fogadja be, se munkahely, se szerelem, semmi, öngyilkos lehet maximum.


Egy fog pótlása olyan 130 ezertől indul. EGY!


Az a szegény ember csak járulékos veszteség mi? Meg a többi kamionos rettegése is. Kamionosnak mentek, nem Szíriába katonának, hogy ilyeneket kelljen elviselni.



2016. szept. 24. 22:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

20

Érthető, hogy magyarországon van nagyobb hírértéke mert magyar emberrel történt. Hogy pár dolgot pontatlanul tudósítanak a kezdeti kapkodásban az is megszokott.

De hogy valaki megrendelésre megveresse magát a szavazás miatt azt nem hinném. Igazából azt sem hiszem, hogy ez megváltoztatja az emberek véleményét. Akik eddig úgy gondolták, hogy jó az idegenek befogadása azok annyira elvakultak hogy semmi nem változtat a véleményükön. Pl elkezdenek arról irogatni, hogy gyanús ez a dolog nekik.

2016. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%

Ne vonj párhuzamot a kettő között én sehol nem írtam hogy fogadjunk be akárcsak egy embert is!


Pár dolgot pontatlanul tudósítanak a kezdeti kapkodásban? Ma este hozta le a híradó, hogy úton van haza a balhét meg csütörtök reggel volt.


Én sem hiszem, hogy megverette magát, de biztosan te is hallottál már a gleiwitzi vagy a tonkini incidensről...


Sok kérdőjel van számomra a sztoryban és akarva/akaratlanul az az ember a politikai hercehurca áldozata lett.

2016. szept. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

Hát jó, gondolom ha volt benne valami furcsaság az majd ki fog derülni és megtudjuk.

Persze lehet azt gondolod, hogy nem fog kiderülni semmi mert úgy akarják valakik de te tudod hogy volt ott valami.

Szerintem meg ahogy írtam a lényegen nem változtat.

Azt a két ügyet nem ismerem amit írtál, ma már nem nézek utána.

Jóccakát.

2016. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
8%

16-os válaszoló írja:


"A fuvarozó a dolgát végezte, Calais-nál állt meg ami nagy hiba volt egy nemzetközi sofőrtől, mert köztudott mi megy ott, és Ő megadta az esélyt hogy az életére törjenek."


Na, ez a pofátlanság legteteje, amikor a megmondó"ember" az állatként viselkedő jöttment csürhével szemben a munkáját végző szerencsétlen áldozatot hozza ki hibásnak! Tipikus példa, hiszen a megtámadott, megerőszakolt nők esetében is ezektől lehetett hallani ilyet, hogy minek mentek arrafelé, miért úgy öltöztek, ahogy, stb...

Nem kell azon csodálkozni, hogy akik ezeket a téziseket hangoztatják, szép lassan közmegvetés és közutálat tárgyát fogják képezni! És itt nem a normális liberális emberekről beszélek, hiszen erre a szintre ők soha nem süllyednének le, hanem azokról az aljas agyamentekről, akiknek minden idegen többet ér, mint a saját honfitársa, akiknek minden felfordulás többet ér, mint a rend, minden deviancia többet ér, mint a normális, erkölcsöt, értéket nem ismernek, felforgatnak, kiforgatnak, hazudnak és gyűlölnek! Ma már minden normális embernek gyűlik a nyál a szájában, hogy köpjön egyet, ha rátok gondol!

2016. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%

24

Elég sok hüleséget beleképzeltél valaki megjegyzésébe de ezzel csak a te fejedben lévő problémákat mutattad meg.

Pedig tényleg nem volt okos dolog a sofőrtől, hogy köztudottan nagyon veszélyes környéken vette ki a 9 órás pihenőjét vagyis aludt a kamionban. Aki 9 órát tölt egyhelyben azon a környéken az szinte biztos lehet abbanhogy valamilyen atrocitás érni fogja. Ha calais előtt 100 km-re áll meg aludni akkor most nem lenne az arca olyan állapotban amilyenben van tehát sokkal jobban tette volna. Én magam is nagy figyelmet forditok arra, hogy kerüljem az olyan helyzeteket amik veszélyesre fordulhatnak. Lehet, hogy elfogják a bűnösöket és megbüntetik (bár azon a környéken erre nem sok esélyt látok) de az nem állitja vissza az áldozat eredeti arcformáját, gondolom ő is jobban szeretné ha meg sem történt volna.

Ha ebből neked most az jön le hogy én a bevándorlókat védem akkor légyszi ne írj vissza.

2016. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%

"Na, ez a pofátlanság legteteje, amikor a megmondó"ember" az állatként viselkedő jöttment csürhével szemben a munkáját végző szerencsétlen áldozatot hozza ki hibásnak! "


Nem a munkáját végző szerencsétlen a hibás, ahogy a megerőszakolt nők esetében sem a nők a hibásak. De itt neki volt lehetősége arra, hogy épp bőrrel megússza azzal, hogy ő kiszállt és nem egyből a rendőröket hívta baromi nagy hülyeséget csinált.

2016. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ilyen buta primitív csúsztatást még nem csesztem.

Lássuk csak a gondolatmenetet!

Nem értek egyet azzal, ahogy a kormány felhasználja ezt az egész migránskérdést. Azzal sem értek egyet, hogy ismeretlenekről ilyen markáns véleményt fogalmazzak meg, mint sokan (jönnek a rosszemberek és megerőszakolják asszonyainkat és lányainkat, akik nem véletlenül nem, azok meg terroristák és robbantgatni jönnek).


Itt én már mocskos hazaáruló balliberális nemtudommi vagyok, aki a hazája vesztére tör és félig már Allahot szolgálja. Ez tipikus buta, primitív mentalitás, miszerint akinek ellenvéleménye van, az a másik oldalon áll és halálos ellenség, akit el kell pusztítani.


Szóval ha fenntartásaim vannak az automatikus megbélyegzéssükkel szemben akkor abból egyértelműen az következik, hogy a migránsokat védem, abból meg az, hogy bármilyen bűncselekményt követnek el, azzal kapcsolatban nekem anyagi felelősségem van.


?!

2016. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
megbélyegzéssükkel = megbélyegzésükkel
2016. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez nem is történt meg, egy kamu hír.
2016. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!