Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kvótanépszavazásról készítet...

A kvótanépszavazásról készített közvéleménykutatás alapvetően azt igazolja, hogy a magyarokat mégsem olyan könnyű átverni?

Figyelt kérdés

lásd.

"A népszavazást a megkérdezettek többsége feleslegesnek gondolja, minden második válaszadó így nyilatkozott.

Minden tíz megkérdezettből hatan úgy gondolják, hogy népszavazás nélkül is megakadályozható a kényszerbetelepítés, és felesleges erre költeni.

Ugyanennyien gondolják úgy, hogy a menekülteket amúgy sem lehet arra kényszeríteni, hogy oda költözzenek ahova nem akarnak."


Ezekkel, amiket a "buggyant ballibsik" -tehát a normálisan gondolkodók sok helyen elmondtak már, azzal érdekes módon a megkérdezettek több mint fele egyetért, ezek szerint a propagandagépezet hiába pörög ennyire, a lakosság egy jelentős része átlát rajta?


2016. szept. 25. 11:08
 1/5 szántóvető ***** válasza:
91%
ha jól értem nagyjából fele-fele az arány.és mindig ez a legrosszabb,mikor majdnem annyi ellenző van mint támogató.
2016. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

"a lakosság egy jelentős része átlát rajta?"


alacsonyabb iskolai végzettség nagyobb "átlátóképesség" :D én így vettem észre

2016. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"alacsonyabb iskolai végzettség nagyobb "átlátóképesség" :D én így vettem észre"


Akkor már rég nem a fidesz lenne hatalmon.

2016. szept. 25. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
hangos kisebbség
2016. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"buggyant ballibsi", mint normálisan gondoljodó? Egyáltalán gondolkodó libsi? Azok tudnak olyat?
2016. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!