Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért verik a...

A Fideszesek miért verik a mellüket, amikor alternatíva híján, aki ellenük szavazna, inkább el sem megy, így könnyű győzni, ha csak a Fideszesek mennek szavazni, nem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 19:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%
Lehet tenni ellene.
2016. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

De az emberek nem tesznek. Mint írtam nincs kire szavazni. Mit tegyenek?


Kettes!

Ezt nem tudom értelmezni, kérlek, ne mocskolódj, tudom, hogy a pártod ezt nagyon kedveli, de kultúremberek között nem megengedett ez a viselkedés. De ettöl függetlenül sem értem, hogy jön ez ide.

2016. jún. 6. 19:34
 3/44 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nincs pártom. Nem vagyok politikus. Te tettél fel provokatív kérdést, szóval nem igazán dobálóznék a kultúrember kifejezéssel.
2016. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
59%
Pont azért nem mentek el, mert nem szavaznának már a másik pártra.
2016. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted nincs alternatíva, akkor te majd maradj otthon, ha úgy látod jónak. Leszünk sokan, akik tudunk majd választani, mi meg majd jól elmegyünk szavazni. Nincs ezzel gond, nem kötelező.
2016. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
48%
Azért verik a mellüket mert ügyesen megdolgoztak azért, hogy ez igy legyen. A jobbik kivételével mindegyik pártot illetve annak vezetöit le tudták járatni a nagy tömegek elött. Ez nem elég szerinted a mellverésre? Én is csak a kétfarkura tudok jo érzéssel szavazni.
2016. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
28%

69%-os, neked mi a bajod, most őszintén?

Nem provokatív a kérdés, teljesen jogos, hogy miért CSAK a Fideszre teszik a voksukat!

Mert a sok agymosott úgy van, hogy "nincs más alternatíva" akire szavazni lehet, így maradt a Fidesz, még akkor is megszavazzák, ha a szemük láttára lopják ki az országot!

Akkor is tapsikolnak Viktornak!

Másik, meg CSALÁSSAL nyerték meg a választást, ugyanis a sok fanatikus Fityisz hívőt minden csecsebecsével látták el, hogy a Fideszre tegyék az X-et!

2016. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Nem provokatív a kérdés. Ha túlnéz valaki a fidesz tv reklámjain és plakátjain, akkor rá lehet jönni. Nem uszítok, nem provokálok, nem szövök összeesküvés elméleteket, ahogy azt a fidesz teszi.


Nem a fidesz által lettek lejáratva a pártok, hanem önmaguk által. A Jobbik nem elég nagy a gyözelemhez. A baloldal pedig teljesen életképtelen és nagy a széthúzás.


Éppen az a baj, hogy csak a kisebbség szavaz a fideszre. A többség, aki a fidesz ellen szavazna, ezen emberek szavazata megoszlik a baloldali pártok között.


Kire szavazzon az, aki nem kér a baloldal céltalanságából és a fidesz hibriddemokráciájából sem? Nincs kire szavazni, esetleg az egyéb törpepártokra, de annak szintén nincs értelme. Na pont ezért a magyarok többsége el sem megy szavazni, mert nem tudja, hogy kire tegyen X-et.


És így nyer a fidesz. Ellenfél nélkül gyözni? Az nektek gyözelem?

2016. jún. 6. 20:02
 9/44 anonim ***** válasza:
40%

"És így nyer a fidesz. Ellenfél nélkül gyözni? Az nektek gyözelem?"


Jogos a kérdés, nagyon is jogos!

A másik probléma, ahogy jól kifejtetted, a bizonytalanok tömege, akik nem mennek el szavazni, mert "mindenki sz***r és nincs kire", tudod melyik pártnak adnak ezzel lépéselőnyt, melyiknek kedveznek?

A FIDESZNEK, természetesen!

2016. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

8-as

Mindenki arra szavaz, akire akar nem igaz? Demokrácia van ha nem tévedek. Az, hogy a demokrácia miben nyilvánul meg Magyarországon, abba most ne menjünk bele. Természetesen nem veled van bajom, hanem a sok provokatív emberkével, aki nem bír megülni a popókáján, mert unatkozik.

2016. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!