Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok balliberális miért akar...

A sok balliberális miért akar Magyarországon jóléti államot?

Figyelt kérdés

Amikor minden igaz hazafi tudja, hogy nekünk munkaalapú társadalom kell?

A jólét csak ellustítja az embereket és tunyák lesznek tőle. Abba pedig belehal a Nemzet, ahogy nyugaton is történik. Azonban ha dolgos és erős marad a Magyar, akkor mi fenn fogunk maradni a hedonistákkal szemben!


2016. szept. 25. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
A nyugati jólét is munkán alapszik.
2016. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Én jobboldali,nemzeti vagyok, de nem akarok munkalapú társadalmat.


30 órás munkahetet akarok, ez legyen az általános.

Ha az emberek megtudnának élni 6 órás munkából, akkor több idő maradna a családra.



A nyugat-európai országok, a túltolt liberalizmus miatt lettek ilyen züllöttek.

Simán visszafogható lenne, így nem lenne az általad említett tunyulás,züllés.

2016. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%
Mert a balliberálisok a saját haveri körüknek akarnak országot építeni, és nem a népnek. Egyébként a jóléti államot is úgy értik, hogy nekik lesz jó benne, nem neked. :)
2016. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1%

Kérdező, miből gondolod, hogy a liberók jóléti államot teremtenének?

Ugyanazt művelnék mint most a Viktátor, tömögetnék a saját zsebüket szakmányba, a nép meg éljen meg ahogy tud vagy dögöljön meg. Jólétet maximum saját maguknak teremtenének, tudod, minden szentnek maga felé hajlik a keze...

2016. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Én jobboldali,nemzeti vagyok, de nem akarok munkalapú társadalmat.


30 órás munkahetet akarok, ez legyen az általános."


Gyenge vagy! Az erős egész nap dolgozik, reggeltől estig!

És nem panaszkodik, mint valami hisztiző kis ballipsi!

2016. szept. 25. 20:22
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nahát, a kérdező egy ballipsi. Meséld el kérdező, miért jó tönkretenni egy országot? Miért jó gyűlölködést szítani? Mit gondolsz, mennyi esik majd le személy szerint neked?
2016. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4


Én ismerek ilyen álmodozó ballipsiket, akik nem valók semmire, mert nem akarnak dolgozni!

2016. szept. 25. 20:24
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

olvastam a kérdést a listában, és arra gondoltam, mert munkaalapú kell :D de látom kérdező te is ezt írtad.

Teljesen jól látod, a tudásalapú társadalom helyett munka alapú kell, a jólét meg csak nihillistává tesz. éppen emiatt már 12 évesek bőven dolgozhatnak, iskola sem kell, csak az első 4 osztály. elég ha le tudja írni a nevét, már dolgozhat a földesúr földjén. Viktorunk megmondta az sem jó, hogy mindenki összevissza ugrál at országok között, mintha ez emberi jog lenne, ki hol lakik, tehát röghöz kötés is kell.

2016. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
6-oska, az országot éppen ti teszitek tönkre, ti fosztjátok ki. semelyik balliberális kormány alatt nem volt ilyen szintű lopás, főleg nem olyan, amihez a hiveik még tapsoltak is volna.
2016. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%

Hogyne, azért kellett Gyurcsány idején hetente találgatni, hogy na most lesz-e államcsőd, vagy nemlesze. :D

Egyébként ha annyira tetszett, minek takarodjoztál neki? Most akkor arc alapállásba, és élvezni, ami van.

2016. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!