Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mik lesznek a...

Szerintetek mik lesznek a 2018-ban megalakuló Orbán-kormány első lépései, intézkedései?

Figyelt kérdés
Liberális kérdező vagyok, és nem trollkodni szeretnék, csak simán beláttam, hogy Magyarországon a többségnek még mindig inkább kell a Fidesz, mint bárki más. Én a PM-re vagy az LMP-re fogok szavazni, és nem hiszek abban, hogy lesz egy baloldali győztes összefogás -nem, jön a következő Fidesz-uralom, épül tovább az orbáni illiberális állam. De mik lesznek a következő lépések vajon? Mikkel fognak kezdeni kormányzó erőként vajon 2018-ban? Tudtok tervekről, elképzelésekről? Mi várható szerintetek?

2016. szept. 25. 21:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a CSOK-ot tuti eltörlik. Arra nincs keret.
2016. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
41%
Azt én is nagyon remélem, hogy eltörlik. Felháborító.
2016. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

# 7:


Igazad van.


- Kubatov-kommandók létrehozása a balipsik* levadászására


* - balipsi, aki a 2016-os népszavazáson nem vesz részt / aki 2010-től kezdődően intenetes fórumokon bármilyen formában a kormány tevékenységét kritizálja / valós nemzeti elkötelezettség nélkül, magát nembalipsinek tünteti fel

2016. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nemzeti Italboltok bevezetése.
2016. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
1%
Ha tetszik, ha nem, az ország nagyobb része elégedett a kormánnyal, ellenben belőletek elege van. Nem kicsit, hanem nagyon. El kellene gondolkodni, hogy esetleg veletek van baj.
2016. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A 3. ciklusra nem hiszem, hogy lesznek hirtelen nagy ígéretek, nagy újítások. Majd csak "folytatják".
2016. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
23:38, azért én megkérdezném a Fityisz-szavazókat, hogy hány meggyőződéses is van közöttük (tehát aki nem érdekből, utálatból, vagy befolyásból szavaz rájuk). Kicsit tátanád a szájadat...
2016. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
1%
Mindenki érdekből szavaz rájuk, természetesen. Mindenkinek az az érdeke, hogy az ország jól működjön, béke legyen, és biztonság. Kivéve pár idiótát, akinek agyára ment a gyűlölködés. Őket nevezzük libsinek.
2016. szept. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
81%

Érdekből szavazás alatt azt értem, hogy bizonyos anyagi-hatalmi-egyéb juttatásokat, előnyöket kapnak a Fityisztől, ami haveri alapon járna nekik, csak mert őket támogatják. A zsoldosokról már nem is beszélek, azok oda szavaznak, amelyik párt több pénzecskét nyom a markukba. Ha hirtelen megjelenne a semmiből nekik Fidel Castró egy nagy zsák dollárral, kapásból őrá szavaznának - mégha a papíron nem is szerepel az ő neve.


Valóban, mindenkinek az az érdeke, hogy az ország jól működjön, béke legyen és biztonság - kivéve a kormányzatot. És ez itt a baj.

2016. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
2%
A kormányzat ezeket tökéletesen biztosítja. Hogy te nem tudsz boldogulni, azért valószínűleg csak te vagy a hibás.
2016. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!