Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mik lesznek a...

Szerintetek mik lesznek a 2018-ban megalakuló Orbán-kormány első lépései, intézkedései?

Figyelt kérdés
Liberális kérdező vagyok, és nem trollkodni szeretnék, csak simán beláttam, hogy Magyarországon a többségnek még mindig inkább kell a Fidesz, mint bárki más. Én a PM-re vagy az LMP-re fogok szavazni, és nem hiszek abban, hogy lesz egy baloldali győztes összefogás -nem, jön a következő Fidesz-uralom, épül tovább az orbáni illiberális állam. De mik lesznek a következő lépések vajon? Mikkel fognak kezdeni kormányzó erőként vajon 2018-ban? Tudtok tervekről, elképzelésekről? Mi várható szerintetek?

2016. szept. 25. 21:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Persze, nyilván az én hibám, hogy Ausztriában euróban keresnék annyit mint idehaza forintban. Töredelmesen bocsánatot kérek érte!
2016. szept. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

"Kivéve pár idiótát, akinek agyára ment a gyűlölködés. Őket nevezzük libsinek."


Bagoly mondja...

2016. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

#22


Így van! A te hibád, mert egy lipsi vagy!

2016. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
komoly sikertelenségként élném meg, ha akkor még ennek az országnak lennék polgára.
2016. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha újra 2/3-uk lesz, ezúttal gyorsabban kell cselekedniük, mert elapadnak az EU-s pénzek. Egyre több és egyre nagyobb államosításra számítok.
2016. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hogy a 2018-ban megalakuló micsoda...???
2016. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

- Jönnek az újabb stadionok.

- Mészáros Lőrinc megveszi magának Felcsútot tulajdonként.

- Habony Árpád és Vajna megveszi az RTL-t.

- A határvadászok táborokat hoznak létre a menekülteknek, ahol...

2016. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyobb vérszemet kapnak ettől a hatalomhoz és kitalálnak valami idióta adót ismét mint anno az internet-chips-mobilperc-kutya stb. De az is lehet hogy az agglegényadót fogják visszahozni, vagy aki nem szült eleget mert nem bírt dögöljön meg nem kap se enni se inni.
2017. okt. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!