Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számít az valamit, hogy...

Számít az valamit, hogy simicska vona mellé állt? Mennyi beleszólása lehet simicskának 2018-ba?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy attól mert simicska valamit akar, még nem jelenti azt, hogy úgyis lesz. Azért, mert ő a jobbikot akarja, még nem biztos, hogy 8 millió ember is ugyanezt szeretné. Mit gondoltok simicska befolyásáról?

2016. szept. 26. 18:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
olyat is hallottam, hogyha simicskának felvázolják, hogy esetleg 2018-tól orbán ismét egyedül kormányozhat, nem tudja elfogadni, hogy ez megtörténhet és hogy beáldozná a vagyona jelentős hányadát, hogy orbánt megbuktassa
2016. szept. 26. 19:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít, biztos besegít a Jobbik finanszírozásába, vagy majd kedvezményes áron tudnak nála hirdetni. Azon sem lepődnék meg, ha majd sebészi pontossággal jelennének meg a Fideszre nézve kínos kis történetek a kampányban, amelyet majd a Jobbik fog meglovagolni.
2016. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Annak idején Orbán is Simicska segitségével nyert, szóval igen, nagyon is számit...
2016. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egy ilyen kis tolvaj oligarcha ko..csog dönt 8 millió ember helyett arról, ki kormányozza az országunkat? ez azért elég szürreális
2016. szept. 26. 19:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, sokat számit, hogy befolyásos üzletemberek ki mellé állnak, ez más területen is igy van.
2016. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan jobboldali médiaháttér tulajdonosa (Magyar Nemzeti, HírTV stb.) amivel segíthet a Vonának...a csalódott Fideszeseket meggyőzni hogy a Jobbik a jó választás. Ezen kívül üzletember és évekig kezelte a Fidesz vagyonát, szerintem sok mindent tud mutatni a Jobbiknak hogyan is működnek a dolgok. Ezen kívül sok támogatót tud hozni a Jobbiknak Simicska (üzletileg).
2016. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, elég hü.lye , ha ő a jobbikban látja a megmentőjét.... Én egyelőre egy jelenlegi pártban sem látom.
2016. szept. 26. 20:29
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: már miért lenne? Szerintem jól látható, hogy a magyar lakosság jó részének a Fidesz-féle ideológia jön be a legjobban (hangsúlyozottan ideológia, korrupciós ügyletektől tekintsünk el), Jobbik "néppártosodása" is alighanem ennek tudható be.


Abban megegyezünk, hogy én sem találok olyan pártot, akire jó szívvel tudnék voksolni.

2016. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. a jobbik fidesz 2.0 nekem egy fidesz után ez nem kell köszönöm...meghát ez a hü..lye simicska azt hiszi, hogy a jobbik őt nem kérné számon? :D sitten is véegezné sztm
2016. szept. 26. 21:01
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: politika egy mocskos dolog, biztos lennének (vannak) olyan háttéralkuk, amelyek ezt megakadályoznák.
2016. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!