Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy 2018-ban se lesz kormányváltás?

Figyelt kérdés
Az idáig fideszre szavazók vagy egyáltalán bárki még képes 4 évig hatalmon tartani ezt a rabló bandát? Vagy az emberek többsége hülye és nem látja hogy mit csinál az Orbán maffia? Vagy nem érdekli a fidesz fanokat hogy egész nap lopnak a hatalmon lévők? :D
2016. szept. 27. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%

"Ki lenne az alternatíva?"


Egy jobboldali számára a Jobbik. Egy baloldali szabadon válogathat a sok kispárt közül. Szerintem egy töketlen balliberális kormányzat még mindig jobb egy baloldali embernek, mint a Fidesz nemzeti maffiája, a Jobbik meg most már teljesen ugyanolyan, mint a Fidesz, csak ők még nem lopták szét az országot (az más kérdés, hogy ettől még szétlophatják, ha ők lesznek hatalmon). Nem értem, miért mondják az emberek, hogy nincs jobb alternatíva. Ennél a kormánynál a nagy semmi is jobb alternatíva lenne!

2016. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Nincs kormányváltó hangulat. Az embereknek elege van a politikából, az ellenzék meg gyenge. A legvalószínűbb eset, hogyha a Fidesz nem csinál hirtelen valami világra szóló kritikusan ordas nagy baromságot, még az eddigiekhez képest is, akkor a 2018-as választás kb úgy fog kinézni, hogy alacsony részvételi arány mellett újraválasztódik a Fidesz.
2016. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
A kormányváltó hangulat az megvan, csak éppen nincs kire leváltani őket.
2016. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Sose értettem azt a logikát, hogy hát mivel nincsen jobb, megint a fideszre lehet csak szavazni. És ezt ki mondta? Ez nem így van. Ha nem jó a fidesz, akkor nem kell rá szavazni ennyi, lehet választani mást. Igen, akár a kispártok közül is...attól lesz nagy, hogy arra sokan szavaznak... Nem tudom ez mitől olyan bonyolult.
2016. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2%
14: csak a kispártok is szarok. kezdjük ott h mindegyik baloldali.
2016. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

"csak a kispártok is szarok."


Aha. Azért mert baloldali? Ha igen, ez a bajod velük, akkor igazad van, szavazz a mostani garnitúrára, az való Neked. Amúgy a jobboldalon miért nem alakulnak kispártok?

2016. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Tényleg, a jobboldalon miért nem alakulnak kis pártok?
2016. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%
Mert ahogy most kinéz a helyzet,esély sincs rá,hogy bármely párt legyőzze a Fideszt.Ahhoz óriási fordulatnak kellene bekövetkeznie és a "migránsválság"-ra adott "válaszai",csak még jobban megerősítették.
2016. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

15:

Magyarországon egyetlen jobboldali párt van, a Bokros féle MOMA, de egyébként a kis baloldali pártok is jobbra állnak a szélsőbalos Fideszhez képest. Ha a baloldaliság zavar, akkor inkább bármire kéne szavaznod, ami nem a Fidesz, vagy semmire sem.

2016. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
28%
19#: bokros elmehet oda, ahova én gondolom a szaros csomagjaival együtt. fidesz meg hol baloldali, te ámokfutó??? az az mszp, dk és társai.
2016. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!