Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is elégedetlenkednek...

Miért is elégedetlenkednek sokan az itthoni életszínvonal miatt?

Figyelt kérdés
Azok, akik itt siránkoznak, hogy "Magyarország milyen rossz", meg "el kell menni innen minél hamarabb" és hasonlók, de mégis simán összedobnak 30 millió forintot egy olyan idétlen viccpárt idióta kampányára, mint a kétfarkú kutyapárt, azok mégis miért is nyafognak? Amíg ilyen baromságokra van pénz, addig igen is normális életszínvonal van itthon.
2016. szept. 24. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Én nem dobtam össze semmilyen politikai szarságra 30 millió forintot. Azt alig ha nem ellopták tőlem.
2016. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudod, hogy ugyanazok nyafognak?


Ha van 1000 forintom és odaadom, abból felújítanak egy kórházi szárnyat? Kijavítanak egy kátyút az utcán? Felújítják a 3-as metrót?

2016. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Mert kötsögök.
2016. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért, ha már van kétezer forintom, akkor hawaii-dizsi-napfény van, vagy mi?
2016. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert Magyarország egy neokommunista rendszerben működik. Hidd el, hogy az emberek összedobnának fejenként 1000 forintonként mondjuk 50 milliót egy nagy kórház felújítására. De a rendszer nem így működik. Az állam elvesz minden elköltött forintodért kb. 1,4 forintot. Egyszer itt kiszámoltam, ha 120.000 forint értékben költesz, azért az állam végeredményben kb. 170.000-180.000 forintot kap adókban, járulékokban, meg mindenben.


Majd ezt a mérhetetlen mennyiségű pénzt beleöntik egy nagy fekete lyukba, amiből három évente kihúznak egy stadiont vagy kerítést. Nem vagyok anarchista, nem gondolom hogy az adóztatás minden esetben lopás. De Magyarországon jelenleg konkrétan az. És ugyan az emberek többsége nem libertariánus, és nem érzékeli hogy ez a baj, de mindenki érzékeli hogy valami nagyon súlyos probléma van az ország működésével. A hatalmasra nőtt állam rátelepedett az életünkre, és megfojtja a népet.

2016. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Én még azt is hallottam, hogy húst is esznek a magyarok, meg még sört is szoktak inni! Na ugye, hogy milyen nagy itt a jólét!!!

A szemetek meg csak panaszkodnak!

2016. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Azért teszik, kedves Kérdező, mert a drágalátos kúrmány és a farkaskái konkrétan mélyszegénységbe juttatták az ország legnagyobb részét. Mozdulj ki egyszer a Rózsadombról és nézzél szét mondjuk Szabolcsban vagy Nógrádban. Normális életszínvonal, hja, végülis hálásak lehetünk hogy nem barlangba kell laknunk (mellesleg a kúrmány azt is elszedné előlünk, mondván luxusingatlan, adót kell fizetni utána)

Kérdezőt ám miért nem lehet lepontozni? Most úgy rányomnék pár tucat piros kezet.

2016. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Édes f...szom komolyan, azzal a szerencsétlen 30 millióra vered itt a melledet, miközben a kormány MILLIÁRDOKAT tapsol el tök fölöslegesen a Tudta-e című idióta, totálisan fölösleges kampányára? Tudod, itt az a röhej, hogy egy viccpárt 30 millióból sokkal nagyobb eredményt ért el, mint az üresfejű hülyék milliárdokkal.
2016. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ConnectCare ***** válasza:
84%
Szerintem a Kétfarkú kampány egyáltalán nem hülyeség és nem is hülyeségről szól. Az egy teljesen komoly politikai kampány, ami a vicc eszközét használja fel. Arra akar rámutatni, hogy félni rengeteg dologtól lehetne, a plakát elbírja, mégis hülyeség lenne, mint ahogy migráns hatalomátvételtől parázni is az.
2016. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Whitewolf19 ***** válasza:
41%
Nem feltétlen migráns hatalomátvétel.. de én nem szeretném.. ha a környékemen randalíroznának, vagy megtelepednének... A másik meg..a kormány sajnos a közpénzt sok esetben elcsalja.. a maga kis birodalmát építgeti a sógor-koma jóbarát elven. Ezen kívül.. ettől még a kétfarkú kutya párt is egy semmire való.. megélhetési bujtogatók.. semmi konstruktív dolgot nem tudna felmutatni.. nem különb a gyurcsányistáktól ez sem.
2016. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!