Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Soroshálózat már külföldi...

A Soroshálózat már külföldi aktivistákat is importál Magyarországra?

Figyelt kérdés

[link]


Mi másért, Magyarországon nem talál elég migsánspártit.

És még agresszívak is.Szívesen leköpdösik (szó szerint) az ellenlábasaikat.LEgszívesebben agyonverték volna, ezek a toleranciatúltengésben szenvedő jámbor balliberálisok.Ilyenkor jön elő az igazi természetük.


Ha a kormánynak lenne vér a fenekében, akkor bevágná előzetsbe az összes külföldi és külföldről pénzelt feforgatót 2 hónapra.

Ha meg kiderül, hogy pénzt is kapnak az akcióra, akkor 4 hónapra.


Ezek és a hasonló esetek miatt kellene létrehozni egy állambiztonsági minisztériumot.



2016. szept. 29. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez természetesen így van én magam is a nyarat az USA-ban töltöttem, hivatalosan egy táborban dolgoztam valójában Soros-hálózat által szervezett tovább képzésen vettem részt. Itt elmondták az aktuális jelmondatokat, megtanították a kormányellenes megmozdulások megszervezését és természetesen rengeteg pénzt adtak a különböző emberek megvesztegetésére.
2016. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
#"akinemittélneszóljonbele"
2016. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Még szerencse, hogy a lengyelek sose jöttek a kormány mellett kampányolni és nem szóltak bele, mert nem itt élnek.
2016. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
nem a cöf és nem is a kormány hirdeti a fenti idézetet
2016. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz már, ha végre túl leszünk ezen a népszavazáson!
2016. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd lesz utána is egy emberhergelő ötlet.
2016. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha 888-at olvasol, vagy 888-ra hivatkozol, megérdemled, hogy hülye maradsz.
2016. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Párhuzamoshálózat sokkal gyorsabb!
2016. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Értem én, hogy a fél MSZMP van megint kormányon, de az ÁVH-t is vissza kell hozni? :-)
2016. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"És még agresszívak is.Szívesen leköpdösik (szó szerint) az ellenlábasaikat.LEgszívesebben agyonverték volna, ezek a toleranciatúltengésben szenvedő jámbor balliberálisok.Ilyenkor jön elő az igazi természetük."


Aha. Javaslom olvasnivalónak a cikkhez tartozó hozzászólásokat...egyből kiderül, ki az agressziv...jó kis olvasnivaló :D

2016. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!