Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg melyik külföldi...

Jelenleg melyik külföldi ország fekteti be, hozza a legtöbb tőkét Magyarországra?

Figyelt kérdés

Jelenleg alatt 2008/2009-re gondolok.


Ha lehetne kérnék adatokat hogy a legnagyobb külföldi tőkebefektető ország mekkora tőkét is fektet be vagy fektetett be eddig.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 13. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

2008-ban 4,4 mrd eur,

ebből:


Németország 25%

Hollandia 14%

Ausztria 13%

Luxemburg 6%

Francaio. 5%

USA 5%

Nagy-Britannia 3%

Olaszo. 2%

Norvégia, Svájc, Belgium 1-1%

Az összes többi 25%

2009. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül Németország 25% ?
2009. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
gondolom az a 25% az összes KÜLFÖLDI tőke 25%-a..
2009. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

"az a 25% az összes KÜLFÖLDI tőke 25%-a"


A kérdés a külföldi befektetőkre vonatkozott, idézem: "Ha lehetne kérnék adatokat hogy a legnagyobb külföldi tőkebefektető ország mekkora tőkét is fektet be".

2009. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A svédeknek is elég jelentös befektetésük van a kormány szerint.(a gripen miatt)valamiért azokat vettük meg pedig nem EU kompatibilis gépek.Sajna százalékos adatot nem tudok.
2009. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 13. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Izrael? Oroszország?

Én azt hittem, jelentősebbek.

2009. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

"Izrael? Oroszország?

Én azt hittem, jelentősebbek."


Mert beszoptad a kurucinfó kreténségeit az izraeli megszállásról.

2009. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem szoptam be, kikérem magamnak! Még soha nem fogtam a kezembe azt az újságot. (majd alkalomadtán beleolvasok)

Azért lepődtem meg, mert tapasztalatból tudom, hogy az építőiparban a beruházások túlnyomó részét zsidó - főként izraeli - befektetésekből finanszírozzák. Vendéglátós ismerőseim szerint pedig, nagy tulajdonrésszel rendelkeznek az ő szektorukban.

Oroszországot meg azért hiányoltam a listáról, mert tőkeerős ország, és a földrajzi viszonyok tekintetében kedvező térség lehetünk számára.

Vegyél vissza a pofádból! Nem vagyok sem a zsidó, sem az izraeli, sem az orosz befektetők ellen, sőt!

Idióta vagy, mert szerinted aki a szájára veszi a "zsidó" vagy a "cigány" vagy az "izraeli" szót, az egy szélsőjobbos barom. Te vagy a barom.

2009. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Az izraeli is valszeg elég jelentős, de inkább csak egyes szektorokban (pl. építőipar), ott kiugró (asszem ott még tán az első 4ben is benne vannak), míg a többi részben meg kevésbé, ami összesítésben nem annyi, mint a legnagyobb befektetők, akik sok szektorban is érdekeltek, viszont könnyebben feltűnik, mert koncentráltabb - meg nagyobb médiafigyelem is irányult rá.
2009. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!