Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ismeretlen, a más az rossz?

Az ismeretlen, a más az rossz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 12:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%

Kockázatos.

Simán benne van, hogy majd erőszakoskodni fognak a nőkkel a migrik. Akik egyébként is csak gazdasági bevándorlók. Törökországban is már biztonságban vannak, a nagyobb segély miatt jönnek ide.

2016. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%

Úgy vagyunk programozva, hogy az ismeretlentől félünk. Ez negatív érzés, könnyen csap át agresszióba ösztönszinten. Erre játszik rá jellemzően a szélsőjobb mindenhol a világon, ezért pécézik ki maguknak a kisebbségeket, akik eltérnek a többségi normától.


A civilizált emberek természetesen képesek felülemelkedni ösztönlényükön és tudják hogy a másság hasznos és értékes, hozzájárul a fejlődéshez.

2016. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2#: Igen, a cigányok is nagy mértékben hozzájárultak Magyarország fejlődéséhez, nagy társadalmi értékkel bírnak, nem is tudom mihez kezdenénk nélkülük.
2016. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

2.


Segítenél nekem? Borsodi vagyok, van pár szomszédom, akit kipécézett a szélsőjobb. Gondolom te vágod hogy kell az ilyen helyzeteket kezelni!

2016. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

1es, ezt az érvet sok helyen olvastam, de ma ugrott be: 56-ban a magyarok sem elsődlegesen Ausztriába menekültek... rengetegen mentek tovább az USA-ba, Kanadába, vagy más nyugati országokba.

Ez nem a gondolataid, véleményed ellen megy, csak a Törökországos érv ellen eszembe jutott.


3-4

Ha már felhoztátok: a cigányságot ismerjük? Ők nem ismeretlenek?

2016. szept. 30. 12:33
 6/28 anonim ***** válasza:

6-ban a magyarok sem elsődlegesen Ausztriába menekültek... rengetegen mentek tovább az USA-ba, Kanadába, vagy más nyugati országokba."


Nyilván ők is gazdasági bevándorlók voltak, csak épp beilleszkedtek.


A cigányokat meg sajnos nagyon jól ismerjük.

Nem mi hoztuk fel, hanem a kettes.

2016. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Tapasztalatom szerint az emberek nagy része azt sem tudja, hogy a cigányság 4-5 különböző népcsoportból tevődik össze, különböző kultúrával, különböző nyelvvel, szokásokkal és hierarchiában elfoglalt hellyel.

Értjük a kultúrájukat?

2016. szept. 30. 12:38
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Milyen kultúrát? Mutass egy települést, ahol a többség nem büntetett előéletű. Engem a mese része nem érdekel.
2016. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nos 8as, pont erről beszéltem..
2016. szept. 30. 12:53
 10/28 anonim ***** válasza:

Én meg pont arról, hogy csak kerülgeted itt a haveroddal a forró kását. Majd ha mutatsz települést, akkor beszélhetünk.

Addig meg ne csodálkozz, ha nem kedvelik őket az emberek.

De kérdezek jobbat.

Te szívesen íratnád olyan iskolába a gyereked, ahol a többség cigány?

2016. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!