Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is érez rajtunk kívül...

Más is érez rajtunk kívül tehetetlen dühöt?

Figyelt kérdés

Most voltam egy összejövetelen a volt gimnáziumi baráti körömmel. 21-22 éves egyetemisták vagyunk, jómagam mechatronikai mérnöknek tanulok. Természetesen szóba került a politika.


Egyszerűen leírhatatlanul gusztustalan és elkeserítő ami ebben az országban megy. Ez a hype a népszavazás körül már túlmegy minden határon. A sok amőba értelmi szintjén élő, primitív nyugdíjas és fotelforradalmár egy értelmetlen népszavazáson fröcsög a kocsmákban : "jönnek a migránsok hö' na maj viktor kipaterulja üket!" Aztán eközben az ország szétlopása zajlik, menetelünk egy olimpia (=gazdasági csőd) felé, a fiatalok külföldön vannak...stb...MILLIÓK nem látják a fától az erdőt és ezek miatt az agyatlan csőcselék miatt megint a maffiózó FIDESZ fog hatalomra jutni 2018-ban is.


Na de. Elgondolkodtunk, hogy elindítunk egy mozgalmat, mi 20-an és megpróbáljuk leváltani a kormányt minél előbb. Nem lehetetlen. Aki tanult közgazdaságtant és statisztikát az tudja, hogy ezer sebből vérzik a FIDESZ öntömjénező propagandája.


A probléma az, hogy én azért belátok a színfalak mögé. Ezek nem riadnak vissza a legmocskosabb eszközöktől sem, kicsinálnának bennünket. Az előéletünkben nem találnának semmit, de minden az ő kezükben van és bármit el tudnak intézni. Ennek nem tesszük ki a családjainkat. Na ezért van bennünk tehetetlen düh. Megszoksz vagy megszöksz.



2016. szept. 30. 21:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Igen, sajnos nagyon jól látod a helyzetet.
2016. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
2016. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
2# ha szerinted ez vicces, akkor csak sajnálni tudlak.
2016. szept. 30. 21:54
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Már tavaly rájöttem arra, hogy nem lehet semmit sem tenni. Én is "beláttam a színfalak mögé" és újabban még jobban belátok. Folyamatos a hányinger, de ez van. Nem érdemes ezen rugózni. Ha van elég tőkém és normális nyelvtudásom, én is leléptem.
2016. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
43%
Inkább maradj a mechatronikánál, ne politizálj.
2016. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%
Mexox vagy mexöx! Ez a kérdés, válasszatok!
2016. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

Én is egyetemista vagyok és láttam politikai pártot közelről. Ott is túltengenek a hatalomra vágyó fiatalok, akik ugyanúgy keresztül fognak rajtad gázolni a vezetésért.


Én úgy látom, hogy már a társadalommal rosszabb, mint a politika.


22 éves gazdaságinformatikus hallgató

2016. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
5# Fejtsd ki kérlek.
2016. szept. 30. 22:18
 9/34 anonim ***** válasza:
45%
Ja lelépni nagy ötlet. Mintha máshol nem ugyanígy működne minden. Persze ez nem mentesíti a lopás alól a kormányt. Na de mégse kellene úgy beállítani mintha ez csak nálznk lenne.
2016. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
36%

nagyon nem csak nálunk van pl a franciák is szavaznak

[link]

2016. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!