Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elkötelezett szavazók! Ti...

Elkötelezett szavazók! Ti érzitek, hogy kíváncsiak a véleményetekre?

Figyelt kérdés

Ma egy magánbusz oldalán is láttam egy plakátot, és eszembe jutott, hogy ha annyira kíváncsiak a véleményemre, miért akarják megmondani mi legyen a véleményem?


Egy országgyűlési választáson éreztem, hogy van valamennyi beleszólásom a döntésbe... Ti nem érzitek úgy, hogy igazából csak a NEM-szavazatotokra van szükségük, nem is a véleményünk érdekli őket? Mintha eszköznek akarnának használni, nem?



2016. okt. 1. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Senki nem akadályoz meg abban hogy igennel szavazz. A Liberális párt se azt mondja hogy menj szavazni hanem hogy menj igennel szavazni . Azzal miért nincs bajod?
2016. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Tudod, kérdező, ennek az a neve, hogy DIKTATÚRA!!!!

Nem az van, amit az emberek szeretnének, hanem azt, amit a KORMÁNY!!!

Én is azon az álláaponton vagyok, mint te, hogy ne Orbán mondja már meg nekünk, mire tegyük a voksot, hanem hagyja az emberekre a döntést!

Magyarán szólva nem hagy minket érvényesülni, ő diktál, mit csináljunk!

Hidd el, marhára nem kíváncsi a Fidesz a véleményünkre!

Ez az egész arra jó, hogy még nagyobb tábora legyen Viktornak!

2016. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
*hanem az, amit a KORMÁNY AKAR!!!
2016. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
*állásponton
2016. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Elvonatkoztatva a jelenlegi helyzettől, az, hogy valaki kirak egy plakátot, elvileg nem azt jelenti, hogy meg akarják mondani, hogy mi legyen a véleményed, hanem az, hogy meg akarnak győzni a saját álláspontjukról. Azzal meg még nincs probléma.


A mostani álnépszavazás persze csak bohóckodás, szót sem érdemel.

2016. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk a "Szavazz XY"-al szerintem erősen meg akarja mondani, hogy mivel szavazzak


és bármerre néz az ember mindenhol ott vannak a plakátok. Nem csak a NEMre buzdító plakátok, hanem az IGENre is, bár nyilvánvalóan előbbiből van bőven több.

Ahelyett, hogy valami normális tájékoztatót adnának, nem pedig a "tudta-e" dolgot.. és egy normális tájékoztató alatt azt értem, hogy nincs a végén az, hogy "szavazz ezzel meg azzal"

A tájékoztatás lényege az objektivitás, mert így azzal, hogy megmondják a tutit, csak az nem jön át, hogy tájékoztatni akarnának... csak győzködnek..

2016. okt. 1. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Holnap győznek a nem szavazatok , és én nem vagyok hajlandó közösséget vállalni ezekkel az emberekkel; a továbbiakban nem tartom magam magyarnak.
2016. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ha oly fontos a választás, meg oly kíváncsiak a véleményemre, akkor mi a bánatért várják el, hogy esőben mászkáljak ahelyett, hogy neten (is) lehetne szavazni...
2016. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
el kell menni és érvényesen NEM el kell szavazni , ennyi az egész , nem kell erről ennyi sokat beszélni . akinek van pici esze és érzi is
2016. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon jól látod, a Fidesz úgy kérdezi mit szeretnél, hogy közben meg mondja mit szeressél.
2016. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!