Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Október 2 . Mi az érdekük,...

Október 2 . Mi az érdekük, motivációjuk, gondolatuk . Stb azoknak, akik igen nel fognak voksolni holnap a szavazáson?

Figyelt kérdés
Hogy gondolkodnak az igennel szavazók ? Magyarán miért szavaznak igennel ? - én a nem ek oldalán vagyok.

2016. okt. 1. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15%
Csak tudod az unokatesó nem erőszakolhat rád olyasmit, amit te nem fogadsz el, csak ezt a lakótársaid nem mondják meg, csak hergelnek az unokatesó ellen, másrészt még ha rád is erőszakolja a döntését, tetszik vagy sem, nyaralni meg bulizni, moziba az ő pénzéből jártok, a ti lakásotokban csak pár minimálbéres meg kisnyugdíjas lakik.
2016. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert azt senki nem kérdezte meg, akarjuk-e, hogy a menedékkérők ügyében tisztességes eljárásban szülessen döntés. Hogy módjuk legyen benyújtani a menekültkérelmeket, ne pedig pengés drótkerítések mögött szorongva várják, hogy hetek múlva beléphessenek a tranzitzónába. Mert a kampány csak az "ide ne jöjjön senki" szólamot szajkózta. Így aztán kénytelenek voltunk igennel, esetleg taktikai megfontolásból érvénytelenül szavazni.

Én pl. erősen féltem a lelki üdvömet, meg az egyházközségem plébánosáét is. A bibliában felebaráti szeretetről, irgalmas szamaritánusról olvastam, meg arról, hogy " éheztem, és nem adtatok ennem, szomjaztam, és nem adtatok innom, jövevény voltam, és nem fogadtatok be..." Utóbbi azoknak szól, akik az örök kárhozatra jutnak.

2016. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!