Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás gazdik és persze más...

Kutyás gazdik és persze más gazdiknak is van ilyen gondolatuk?

Figyelt kérdés

Van egy 2 és fél éves kutyám! Sokat játszottunk ma és egyszer csak bolond gondolat jutott eszembe hogy mi lesz velem ha már nem lesz?

Hogyan leszek képes elviselni a hiányát??

Hogyan fogom viselni a megdermedt testét, azt ahogy el kell temetnem majd!

Nagyon rossz bele gondolni, és el is pityeregtem magam hisz még sok évig velem lesz, de annyira fájdalmas hogy egyszer elveszítjük egymást.

Másnak is volt hogy eszébe jutott ilyen? Bővebben mesélnél róla? Kort és nemet :)


2014. jan. 21. 14:28
 1/7 anonim válasza:

Nekem pont tegnap este volt egy ilyen gondolatom :) az enyém 5 éves. Szemem fénye :) elgondolkoztam én is rajta és borzasztóan rossz érzés volt.. :/ De nagyon remélem hogy még nagyon sokáig marad velem :D Én abban biztos vagyok hogyha elveszíteném én szerintem beleis őrülnék.. :/

18/L

2014. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
53%

Ajánlom figyelmedbe az alábbi népmesét. Ebből látszik, hogy már több száz éve is voltak ilyen emberek.

[link]

Normális ember nem ilyenekkel foglalkozik.

2014. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 éves a legidősebb kutyám, és nem szoktam arra gondolni, mi lesz ha elmegy. Sajnos ez az élet rendje. inkább azzal foglalkozom, hogy jól érezze magát.
2014. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
31%
A két utolsó hozzászóló egy- egy idióta, már bocsánat...Szerintem is teljesen normális, ha ilyesmire is gondolsz és nem népmese linkeket másolsz be ide. Ha igazán szeretsz valakit (lehet ez bárki, egy idősödő szülő,rokon is...de a családtagként szerett kutyád is), és épp ésszel felfogod, hogy nálad sokkal kevesebb ideig fog élni, persze hogy elszomorít ez a tudat, hiába ez az "élet rendje". Egyébként meg elég hülye az élet rendje, hogy egy- egy papagáj, vagy egy teknős 100-200 évig is elél. Mi emberek meg 70-80 évig,év kutyák pedig csupán 15 évig...Én is valamelyik nap beszéltem a párommal a jövőnkről, Berci kutyánk ott szunyókált mellettünk, akit imádunk.És vidáman beszélgettünk, hogy mit szeretnénk 15 év múlva, hol, milyen házban fogunk élni...és valamivel kapcsolatban mondtam, " hogy igen és majd Berci..." aztán hirtelen elhallgattam, mert eszembe jutott, hogy ő már akkor nem lesz :S, és engem is borzasztóan elszomorított. Úgyhogy én megértelek.
2014. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mert te nem igy gondolod, szerintem nem vagyunk idióták, és ezt azt hiszem Akiteki nevében is kikérhetem magunknak. Kutyákat tenyésztek, és miután az öregek állnak a szivemhez a legközelebb, hidd el, hogy tudom mi a veszteség. De nem fogom az öreg szukámat könnyes szemmel nézni minden nap, hogy uristen jaj mi lesz. El fog menni egyszer, mint ahogy már vesztettem el 14 éves kutyát is, és nyilván fájni fog, mint ahogy mindig is fájt, de ha ezen agyalok, akkor nem lesz könnyebb. Ugy sokkal könnyebb, hogy ezzel nem foglalkozom, játszunk, sétálunk, és még félévi 1 örző-védőre is elviszem, nyilván a korához mérten, de ezt szereti, és jót teszek vele. és amikor el kell mennie, el fogok tőle köszönni, meg fogom siratni, és örzőm az emlékét, és tudom, hogy boldog élete volt velem.
2014. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
51%
Vannak, akik annyira unatkoznak, hogy nem tudnak mit kezdeni magukkal. Épeszű ember nem a halált várja.
2014. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sztem meg nem kéne ennyire letámadni!

Ez lelki állapot függő...

Nem szabad ilyenekbe bele gondolni, mert sajnos tényleg ez az élet rendje, de persze én is bele gondoltam már :( Én is pityeregtem és öleltem! 24/L

2014. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!