Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik az olcsóbb?...

Szerintetek melyik az olcsóbb? Holnap elmenni szavazni, vagy pedig 5 év múlva elutazni Brüsszelbe tüntetni?

Figyelt kérdés

Ez a referendum irreverzibilis.

Ha érvénytelen lesz a népszavazás, akkor már hiába tüntet akárki Budapesten. Hiába kerül majd 2018-ban hatalomra a Jobbik, az eredmény megváltoztathatatlan lesz.


Márpedig, ha Magyarország is Párizzsá és Kölnné változik annak szerintem nem sokan örülnének.


Vajon melyik az olcsóbb? Holnap elmenni és szavazni, vagy majd 5 év múlva Brüsszelbe utazni tüntetni?



2016. okt. 1. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Venni egy doboz vazelint?
2016. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Mert ha a nemek győznek és eredményes is lesz a szavazás akkor valami változni fog? Azon kívül, hogy pénzkidobás az egész semmi értelme...

Még a fideszes képviselők se tudták megmondani, hogy milyen következménye lenne, ami azért elég vicces.

2016. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

5 év múlva már tiltva lesz mindenféle tüntetés az EU területén a "terrorizmus elleni harc" nevében. Szépen lassan az összes szabadságjogunk elveszik a demokrácia és a szabadság nevében.


Mivel ha nem megyek el szavazni, akkor is "felhasználódik" a szavazásra szánt pénz az adófizetők pénzéből, gondolom érdemes inkább elmenni szavazni, ha már ennyibe került.


Valamint Brüsszelbe utazni biztosan drágább, mint holnap elmenni "ingyen" szavazni.

2016. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
legolcsobb es legbiztosabb elhagyni egesz europat
2016. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
mert ha most győztes lesz, akkor mi is fog történni? Orbán veri majd a mellét, hogy az Ő népe így döntött, uh vonják szépen vissza a kvótát amit persze MO részvételével szavaztak meg..? Vagy most mi van?
2016. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ha a jobbik nyer, 5 év múlva nem tüntetni mennek a magyarok nyugatra, hanem lakni...
2016. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Majd ha a szavazatok számával elosztjuk azt az összeget (ha jól tudom, 16milliard) amennyibe ez a buli került, akkor pontosan meg tudom mondani, melyik az olcsóbb és mennyivel.

Mondjuk én 30 ezerért kibuszoztam Hollandiába. Szóval úgy néz ki, egy utazás Brüsszelbe lényegesen olcsóbb lenne.

2016. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
O csak adna az eg hogy a jobbik kerul hatalomra :D en biztos nem mennek nyugatra akkor:D
2016. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsóbb, kifizetődőbb ma nem szavazni, mint öt év múlva útlevéllel menni brüsszelbe segítséget kérni. Mert Moszkvában és Budapesten addigra már tüntetni sem szabad majd!
2016. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!