Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Probléma lehet abból ha nem...

Probléma lehet abból ha nem megyek el szavazni úgy hogy kormányhivatalnál dolgozok? Utána nézhetnek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nem. Én is egy kormányhivatalnál vagyok, emlegették is, hogy menjünk szavazni belátásunk szerint, persze fapofával konstatáltam a dolgokat. Semmi hátrányod nem lesz belőle.
2016. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szavazatszámlálók között van a főnököd, és olyan jellem lenne akiben az erkölcs egy szikrája sem létezik, akkor igen. Kicsi az esélye. Nálunk egyébként azzal sem foglalkoznak, hogy én és egy másik személy egymás helyén írta alá az ívet, mert valaki aki előttem volt szavazáson, az én helyemen írta alá. Hát aláíratták velem az ő helyén...
2016. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azért az nagyon elkeserítő, hogy ez a kérdés megszületett!

Egy normális ország normális vezetőivel fel sem merülhetne ez a félelem bennünk.

2018. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!